ING Bank Personel Alımı İlanları 2019

ING Bank Güncel Personel Alımları İş İlanları

ING Bank Personel Alımı İlanları 2019

2019 yılında ING Bank personel alımlarının hangi pozisyonlarda gerçekleştirileceğini merak eden kişiler kariyer.net internet sitesine girebilir. Türkiye’nin en önemli bankalarından bir tanesi olan ING Bank çalışan sayısını arttırabilmek için işe alımlar gerçekleştirecek. Bu da ING Bank’ta çalışmak isteyen kişiler için büyük bir fırsat doğmasını sağlıyor. Ülkemizde pek çok kişi bankada çalışabilmek için uğraşıyor. ING Bank da çalışma şartlarının iyi olmasından dolayı insanların ilk olarak çalışmak istediği bankalar arasında yer alıyor. ING Bank personel alımı ilanlarına ulaşabilmek için de kariyer.net ziyaret edilmelidir.

ING Bank’ın Dönemsel İlanları

ING Bank dönemsel çalışanlar alabilmek adına da iş ilanı açan bir bankadır. Müşteri Deneyimi Yönetici pozisyonu için genellikle dönemsel alımlar gerçekleştiriliyor. Görev tanımı yeni müşterileri bankaya kazandırmak olan bu pozisyon çalışanlarının gişe işlemleri gerçekleştirmesi de bekleniyor. Bu ilana başvurabilmek için de en az lisans mezunu olma şartı aranıyor. Bunun dışında BES ve Segem sertifikasına sahip olmak da yine dönemsel müşteri deneyimi yönetici olabilmek için istenen koşullardan birisidir. Ayrıca Microsoft Office kullanmayı bilen ve raporlama yapabilen kişiler bu iş pozisyonuna başvurabilir ve ING Bank’ta çalışma deneyimi kazanmak için bir fırsat yakalayabilir.

Hangi İllerde ING Bank Personel Alımı Yapacak

ING Bank’ın personel alımı yapacağı illerden bir tanesi İstanbul’dur. Bankanın İstanbul şubeleri için açtığı pek çok ilan mevcuttur. ING Bank farklı illerde farklı iş pozisyonlarında da yeni çalışanlarını bünyesine katacak. ING Bank personel alımı gerçekleştireceği iller ve iş pozisyonları ise şunlardır:

  • Dönemsel müşteri deneyimi yöneticisi – Antalya, İstanbul, İzmir, Ankara,
  • Kobi Plus portföy yöneticisi – Ankara,
  • Çağrı merkezi müşteri temsilcisi – Kahramanmaraş,
  • Network & security system architect – İstanbul,
  • Unix and virtualization system administrator – İstanbul,
  • Strategic business partnership marketing temporary employee – İstanbul,
  • Customer contact center senior vice president – İstanbul
  • Compliance advisory specialist – İstanbul,
  • KYC quality control specialist – İstanbul, Kahramanmaraş.

Niteliklerim ING Bank’ta Çalışmaya Uygun Mu?

ING Bank’ın aradığı nitelikler nelerdir sorusunun cevabı hangi pozisyona başvurulacağına göre değişir. Her pozisyon için aranan nitelikler farklılık gösterebiliyor. Ancak genel anlamda ING Bank ekip çalışmasına yatkın insanları işe alıyor. Banka şubeleri kalabalık bir çalışma ekibinin olduğu yerlerdir. Bundan dolayı da ekip içinde uyum sağlayabilecek kişilerin ING Bank personel alımı ilanlarına başvurması gerekiyor. Bunun yanı sıra banka çalışanları sürekli olarak müşteriler ile de iletişim halindedir. Bu müşterileri de bankaya çekebilmek için güler yüzlü çalışanlara ihtiyaç vardır. Müşterilerin isteklerini karşılayabilen ve onlar ile iyi iletişim kurabilecek olan kişiler ING Bank’ın aradığı çalışanlardır.

ING Bank’ta Çalışmak İçin Nasıl Başvuru Yapılabilir?

ING Bank iş başvurusu yapmak için kariyer.net üyeliği gereklidir. ING Bank iş başvuruları için kariyer.net ile anlaşmıştır. Bundan dolayı da başvurular bu site üzerinden yapılmaktadır. Kendisi için uygun bir ilan olduğunu düşünen kişiler siteye giriş yapabilir ve ilana başvurabilir. Kariyer.net’te üyeliği olmayan kişiler de birkaç dakikalarını ayırarak bu üyeliği gerçekleştirebilirler. Üye olunduktan sonra CV oluşturulması da gereklidir. Bu CV’nin nasıl oluşturulacağına dair site yönlendirmeler yapıyor. Bu talimatların takip edilmesi ve site tarafından oluşturulmuş boşlukların doldurulmasının ardından özgeçmiş de hazırlanabilir. Bu özgeçmişin oluşturulmasının ardından ilgili iş ilanı açılmalı ve başvur linki tıklanmalıdır.

ING Bank’ın İşe Alım Süreci Nasıldır?

ING Bank’ın işe alım sürecinin ilk adımı başvurunun yapılmasıdır. ING Bank ülkenin en büyük bankalarından bir tanesi bundan dolayı da bu bankaya başvuran kişi sayısı da oldukça fazla oluyor. Başvuruları uygun bir şekilde eleyebilmek adına da ING Bank bir sistem geliştirmiştir. Başvurular ilk olarak bankanın insan kaynakları departmanında toplanır ve iş pozisyonuna uygun olmayan kişiler bu departman çalışanları tarafından elenir. Daha sonrasında ise kalan başvurular arasından ilana en uygun olan birkaç kişi seçilir. Bu kişiler ile de görüşme yapabilmek için iletişime geçilir. Görüşmenin ardından da son bir kez değerlendirme yapılır ve işe kimin başlayacağına karar verilebilir. ING Bank’ın çalışanlarından bir tanesi olmak isteyen kişilerin de ING Bank personel alımı ilanlarını https://www.kariyer.net/firma-profil/ing-bank-19589-10526 adresinden takip etmesi ve başvuru yapması gereklidir.

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE