Banka Personel AlımıPersonel Alımı

Türkiye İş Bankası Personel (Uzman Yardımcısı) Alımı Yapacak!

Türkiye İş Bankası Personel (Uzman Yardımcısı) Alımı Yapacak!
Türkiye İş Bankası Personel (Uzman Yardımcısı) Alımı Yapacak!

Türkiye İş Bankası Personel (Uzman Yardımcısı) Alımı İlanı

Uzman Yardımcısı Alımı

Uzman Yardımcısı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Genel Müdürlük Bölümlerimizde ve Kurumsal Şubelerimizde, görev yaptıkları birimin faaliyetlerinin gerçekleştirilmesinde ve geliştirilmesinde rol alırlar ve yönetici adayı (Management Trainee) olarak yetiştirilirler.

Son Başvuru Tarihi: 01 Ekim 2021

Sınav Yeri ve Zamanı: Online

İŞ TANIMI

Uzman Yardımcısı pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, Genel Müdürlükte iş birimlerinde uzman veya kurumsal şubelerde portföy yöneticisi olarak görev yaparlar. Yönetici adayı olarak yetiştirilen Uzman Yardımcılarımız, Genel Müdürlükte iş süreçlerinin geliştirilmesine ve yürütülmesine katkı sağlarken pazarlama, ürün yönetimi, satış, insan kaynakları, proje yönetimi, iletişim faaliyetleri, sermaye piyasaları, risk yönetimi, hazine, ödeme sistemleri, dijital bankacılık ve proje finansmanı gibi birçok farklı alanda çalışma ve uzmanlaşma fırsatı yakalarlar.

BAŞVURU KOŞULLARI

Uyruk: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Eğitim: Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ve detayları tabloda yer alan bölümlerinden en geç 01.11.2021 itibarıyla mezun olmak.

Yaş: 01.10.2021 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.( 1 Ekim 1991 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Yabancı Dil: İngilizce, Almanca veya Fransızca dillerinden birini çok iyi derecede bilmek ve açıklama penceresinde yer alan sertifikalardan birine sahip olmak.

Askerlik: Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken 2022 Haziran ayına kadar tecil ettirmiş olmak.Sınav tarihinde askerlik görevini yürütmekte olanların en geç 2021 Eylül ayı içerisinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir.

Sağlık: Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Hizmet Yükümlülüğü: Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımıyor olmak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak.

Adli Sicil: Affa uğranmış olunsa dahi, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak.

Katılım: Daha önce, Bankamızın yaptığı sınavların değerlendirme merkezi veya mülakat aşamalarında başarısız olmamak ve daha önce yapılan Uzman Yardımcılığı sınavlarına bir defadan fazla katılmamış olmak.

Türkiye İş Bankası Personel (Uzman Yardımcısı) Alımı İlanının detayları için ik.isbank.com.tr sitesine giriş yapabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Yaş sınırı anlamsız… Çünkü üniversiteden mezun olunca iş bulamayan gençlwrimizin yaşı 45 yaklaştı…. Suç yaş mı yoksa iş olmayışımı Emeklilik yaşı erkene çekilsin ki gençlere iş olanağı ortamı sununuzzz!!!!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu