Banka Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı Yapacak!
Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı Yapacak!

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı

Kamu Bankalarında arasında bulunan ve Türkiye’nin her ilçesinde hizmet veren Ziraat Bankası 150 Servis görevlisi alımı için duyuru yayımladı.

Alımlar İstanbul iline yapılacak

Banka tarafından yayımlan alım ilanına göre, İstanbul ilindeki Genel Müdürlük Birimleri ile Şubelerinde görevlendirilmek üzere 150 Servis Görevlisi istihdam edilecek. Adaylar Anadolu üniversitesinin yapacağı sınav ile alınacaktır.

Başvuru süreci;

Başvurular 04 Ocak 2022 – 21 Ocak 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar Anadolu Üniversitesi’nin https: //sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesine üye olmak suretiyle yapılacaktır.

Başvuru şartları neler ?

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
2. 01.01.1992 ve sonrası doğumlu olmak,
3. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak,
4. Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmak.

Sınav ücreti 280 TL

Sınava başvuracak adaylar, Üniversite tarafından belirlenen sınav ücreti olarak 280 TL ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında Üniversite’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Üniversite kuralları gereği başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

Sınav tarihi ve genel hususlar;

  • Sınav süreci yazılı ve mülakat olmak üzere iki aşamadan oluşmaktadır.
  •  Çalışma ili İstanbul’dur.
  •  Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.
  •  Üniversite, gerekli hallerde adayların sınava gireceği yerleri önceden duyurmak kaydıyla değiştirebilecektir.
  • Mülakat süreci Bankamız tarafından yürütülecektir.

*Servis Görevlisi olarak istihdam edilen personel, 1 ay süre ile Ziraat Bankası Bankacılık Okulu’nda düzenlenecek eğitime katılacaklardır. Servis Görevlisi unvanlı personel Banka ürünlerinin operasyonu, tanıtım ve satış işlemlerini yürüterek müşterilerimize etkin hizmet sunmaktadırlar. Bu personelimiz, en az 6 ay şube bankolarımızda banko asistanı görev pozisyonunda çalışacaklardır. Daha sonra boş pozisyon bulunması halinde yetkinliklerine göre pazarlama veya operasyona yönelik görev pozisyonlarında çalışmaya devam edebileceklerdir.

Ziraat Bankası 150 Servis Görevlisi Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu