Banka Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu Açtı!

Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu Açtı!
Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu Açtı!

Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu

Kamu Bankası olan Ziraat Bankası ihtiyaçları doğrultusunda personel alım ilanlarını kendi sitesi üzerinden yayımlamaya devam ederken, güncel olarak farklı mesleklerde toplamda 460 memur personel alım sürecini başlattı.

Alımlar KPSS’siz 

Ziraat Bankası tarafından yayımlanan 460 memur personel alım ilanlarına göre belirtilen özel ve genel şartları sağlayan adaylardan başvuru yapabilmeleri için herhangi bir KPSS puan türünde baraj puan aranmıyor.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak?

Alım ilanlarında belirtilen şartları taşıyan adaylar, istedikleri pozisyonlara başvurularını 21 Ocak 2022 tarihine kadar, https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ adresi üzerinden online olarak yapabilirler.

Sınav ücreti 280 TL

Sınava başvuracak adaylar, Üniversite tarafından belirlenen sınav ücreti olarak 280 TL ödeyecektir. Ödeme işlemi, sınav başvurusu esnasında Üniversite’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ internet sitesi üzerinden kredi/banka kartı ile gerçekleştirilecektir. Üniversite kuralları gereği başka kanallardan ödeme kabul edilmeyecektir.

Hangi unvanlar da alımlar yapılacak ?

  • Müfettiş yardımcısı – 30 Kişi
  • Uzman yardımcısı – 280 Kişi
  • Servis Görevlisi – 150 Kişi

Başvuru şartları neler ?

*18 yaşını doldurmuş olup kılavuzda belirtilen yaşını doldurmamış olmak.

*Müfettiş yardımcısı alımı için adayların ekonomi iktisat, işletme, maliye, kamu yönetimi, çalışma, ekonomisi, bankacılık, finans risk yönetimi, yönetim bilişim sistemleri, finans mühendisliği, muhasebe ve bankacılık mesleğiyle ilgili herhangi bir bölümden mezun olmak.

*Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya ertelemiş olmak yada yükümlülüğünden muaf olmaları gerekmektedir.

*Uzman yardımcısı alımı için Bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, elektronik ve elektronik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektronik haberleşme mühendisliği, yazılım mühendisliği, matematik mühendisliği, fizik mühendisliği, mekatronik mühendisliği, endüstri mühendisliği, İşletme mühendisliği ile yönetim bilişim sistem mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, istatik matematik bölümlerinin birinden mezun olmak.

Giriş sınavı tarihi ve yeri ;

Belirtilen pozisyonlara alımlar yapılacak sınav ile olacaktır. Yazılı sınav Anadolu Üniversitesi tarafından 2 merkezde (Ankara ve İstanbul) 20 Şubat 2022 Pazar günü saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı ilanları ;

Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu Açtı! Ziraat Bankası 460 Memur Personel Alımı Başvurusu Açtı!

Başvuru ve ilanları detayları için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz 

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bankamiz/insan-kaynaklari/acik-pozisyonlar

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu