Belediye Personel Alımı

Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak!

Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak!
Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak!

Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı

Antalya Muratpaşa Belediyesi işçi alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan İŞKUR iş ilanına göre Antalya Muratpaşa Belediyesi kendi bünyesinde farklı unvanlarda çalıştırmak üzere en az ilkokul mezunu olması şartıyla 110 işçi alımı yapacak.

Hangi unvanlarda alım olacak ? 

Mutfak Görevlisi, Kasiyer, Cankurtaran, Servis Görevlisi, Plaj görevlisi, Temizlik Personeli, Süpürgeci, Beden İşçisi ve Bahçe Bakım Elemanı unvanlarında alımlar olacak.

En az ilkokul mezunu şartı 

Antalya Muratpaşa Belediyesi işçi alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan aranan genel şartların yanında en az ilkokul mezunu olmaları şartı aranıyor.
Başvuru süreci devam ediyor 

Antalya Muratpaşa Belediyesi işçi alımı için adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden 25 Nisan 2022 tarihine kadar yapabilecekler. https://esube.iskur.gov.tr /Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden başvurular yapılabilecek.

Kadro dağılımı 

  • Mutfak Görevlisi – 6 Kişi
  • Kasiyer – 6 Kişi
  • Cankurtaran – 8 Kişi
  • Servis Görevlisi – 2 Kişi
  • Plaj görevlisi – 10 Kişi
  • Temizlik Personeli – 5 Kişi
  • Süpürgeci – 7 Kişi
  • Beden İşçisi – 37 Kişi
  • Bahçe Bakım Elemanı – 29 Kişi
Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak! Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak!
https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresi üzerinden giriş yapan adaylar İşyeri Türü kısmından “Kamu” seçip arama yaptıklarında Antalya Muratpaşa Belediyesi tarafından yayımlanan ilanların tamamına ulaşıp, buradaki ilanların üzerine tıklayarak başvurularını yapabilirler, yada ilanlara başvuru için adaylardan istenen özel ve genel şartları incelebilirsiniz.

Belediye İŞKUR Üzerinden En Az İlkokul Mezunu 110 İşçi Alımı Yapacak!

Google News

Bir Yorum

  1. Kamuda çalışmak istiyorum temizlik işi yaparım benim mesleğim boyacım sertifikam var 5 çocuğum var kıradayım saygılar sunarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu