1. Ana Sayfa
  2. Belediye Personel Alımı

Belediyeler ve Şirketleri 1.294 Kamu İşçisi ve Memur Alımı Yapacak!


Belediyeler ve Şirketleri 1.294 Kamu İşçisi ve Memur Alımı Yapacak!
Belediyeler ve Şirketleri 1.294 Kamu İşçisi ve Memur Alımı Yapacak!

Belediyeler ve Şirketleri 1.294 Kamu İşçisi ve Memur Alımı

Belediyeler ve şirketleri kamu işçisi ve memur alım ilanları yayımlaya devam ediyor. İŞKUR kurum dışı işçi alımı ekranı üzerinden yayımlanan ilanlara göre 9 belediye ve bu belediyelerin şirketleri farklı mesleklerden toplamda 1.294 kamu işçisi ve memur alımı yapacak.

Kamu işçisi ve memur alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden yayımlanan alım duyurularına göre Bursa Büyükşehir Belediyesi şirketi Burulaş, Hatay İskenderun Belediyesi şirketi, İstanbul Beykoz Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Karabağlar Belediyesi, Yozgat Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi şirketi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İstanbul Asfalt Fabrikaları kamu işçisi alımı yaparken, Adana Büyükşehir Belediyesi ve Siirt Belediyesi ise Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı yapacak.  İŞKUR üzerinden yayımlanan 9 belediye ve şirketinin toplamda yapacağı 1.294 kamu işçisi ve memur alımı ilanlarını sizler için bu sayfada derlerdik..

İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS’siz 700 Daimi Kamu İşçisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İstanbul Asfalt Fabrikaları kamu işçisi alımı ilanı duyurdu. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilana göre İBB bünyesinde bulunan İstanbul Asfalt Fabrikaları Hizmet İşçisi ve Otobüs Şoförü kadrolarına toplamda 700 daimi kamu işçi alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Bursa Burulaş Bay Bayan 56 Güvenlik Görevlisi Alımı

Bursa Burulaş Güvenlik Görevlisi alımı ilanı duyurdu. Bursa Büyükşehir Belediyesi kuruluşu olan Burulaş bünyesinde güvenlik görevlisi olarak çalıştırmak üzere toplamda 56 personel alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN 

Hatay İskenderun Belediyesi Şirketi 9 Farklı Meslekten 84 İşçi Personel Alımı

Hatay İskenderun Belediyesi İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan ile birlikte 7 farklı meslekten 84 işçi personel alımı yapacağını duyurdu. İlanının detayları için TIKLAYIN.

İstanbul Beykoz Belediyesi 91 Daimi Kamu İşçisi Alımı

İstanbul Beykoz Belediyesi daimi kamu işçisi alımı yapacak. İŞKUR kurum dışı işçi alım ilanına göre İstanbul Beykoz Belediyesi bünyesinde çalıştırmak üzere 91 daimi kamu işçisi alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Karabağlar Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 45 Beden İşçisi Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Karabağlar Belediyesi Beden İşçisi alımı ilanı verdi. İzmir Karabağlar Belediyesi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilan ile birlikte en az ilkokul mezunu 45 Beden İşçisi alımı yapacağını duyurdu. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Yozgat Belediyesi Farklı Mesleklerden 108 İşçi Personel Alımı

Yozgat Belediyesi işçi personel alım ilanı duyurdu. İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan duyuruya Yozgat Belediyesi farklı mesleklerden 108 işçi personel alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN.

Antalya Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 80 Temizlik Personeli Alımı

Antalya Büyükşehir Temizlik Personeli alımı ilanı yayımladı. İŞKUR kurum dışı işçi alımı ekranı üzerinden yayımlanan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde Temizlik Personeli pozisyonunda çalıştırmak üzere toplamda 80 işçi personel alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Adana Büyükşehir Belediyesi KPSS 50 Puanla 80 Kamu Personeli Alımı

Adana Büyükşehir Belediyesi kamu personeli alımı ilanı duyurdu. Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde İstihdam edilmek üzere İtfaiyer Eri, Fizikçi ve Memur unvanlarında toplamda 80 kamu personeli alımı yapılacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Siirt Belediyesi 50 Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alımı

Siirt Belediyesi Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı ilanı yayımladı. Siirt Belediyesi yapmış olduğu duyuruda kendi birimlerinden istihdam edilmek üzere 50 zabıta ve itfaiye eri alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

 

Yorum Yap