Belediye Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!
İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB memur alımı yapıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB, Memur, İstatistikçi, Mimar, Mühendis, Peyzaj Mimarı, Şehir Plancısı, Tekniker, Teknisyen, Psikolog, Sağlık Teknikeri ve Veteriner Hekim  pozisyonlarında toplamda 100 kadrolu memur alımı yapacak.

Başvurular başladı 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB 100 kadrolu memur alımı için başvuru süreci başladı. İBB tarafından yayımlanan ilana göre adaylar 27 Haziran 2022 tarihinden itibaren başvurularını 1 Temmuz 2022 tarihine kadar aşağıda belirtilen adres üzerinden online olarak yapabilecekler. yapabilecekler.

Başvuru adresi : https://www.turkiye.gov.tr/ibb-is-basvurusu

Adaylardan Aranan Nitelikler ve Kadro Dağılımı 

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!
İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı! İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı! İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!
İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı! İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuruları Başladı!
İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Başvuru Şartları Neler ? 

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak.
  • Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı Kurumun Yapacağı Sözlü Sınav İle Olacak

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı kurumun yapacağı sınav ile yapılacak olup, sözlü sınav 18/7/2022 – 29/7/2022 tarihleri arasında; Kemalpaşa Mahallesi 15 Temmuz Şehitleri Caddesi No: 5 34134 Belediye Sarayı Saraçhane Fatih İstanbul adresinde bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığında gerçekleştirilecektir.

İBB 100 Kadrolu Memur Alımı İlanının Detayları İçin TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu