1. Ana Sayfa
  2. Belediye Personel Alımı

İBB İSPER İSFALT 263 Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!


+ - 0
İBB İSPER İSFALT 263 Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!
İBB İSPER İSFALT 263 Personel Alımı Duyurusu Yayımladı!

İBB İSPER İSFALT 263 Personel Alımı

İBB personel alımı duyurusunu bugün yayımladı. İBB’ye bağlı iştiraki şirketlere personel alımı yapılacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı kılavuzu ile İSPER ve İSFALT işçi alacak. İSPER 96 personel alımı yapacakken İSFALT 167 personel alımı yapacak!

İSPER personel alımını sağlık alanında yapacak. İSPER Acil Tıp Teknisyeni, Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri,  Ambulans Şoförü ATT, Doktor, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı gerçekleştirecek.

Başvuru yapacak adaylar Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı için alımlar 13 – 15 Eylül 2022 tarihleri arasında kariyer.ibb.istanbul adresinden başvuru yapacaklar.

İSPER 40 Acil Tıp Teknisyeni, 10 Ambulans ve Acil Yardım Teknikeri, 40 Ambulans Şoförü ATT, 6 Tıp Doktoru alımı yapacak.

İSPER 96 personel alımı kılavuzu için tıklayın.

İSFALT personel alımı ise daha çok teknik alanda olacak. İBB İSFALT Beden İşçisi, Tanker Şoförü, Elektrik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Harita Teknikeri, İnşaat Teknikeri, Kamyonet Şoförü, Peyzaj Mimarı, Vinç Operatörü, Beko Loder Operatörü, Greyder Operatörü, Eksvatör Operatörü, Kamyon Şoförü, Makine Teknikeri, İnşaat Teknikeri ve Harita Teknikeri alımı gerçekleştirecek.

Adaylar başvurularını 13 – 14 Eylül 2022 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirecektir.

İSFALT 167 personel alımı kılavuzu için tıklayın.

Yorum Yap