İlçe Belediyesi İkamet Şartsız 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
İlçe Belediyesi İkamet Şartsız 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapacak!
İlçe Belediyesi İkamet Şartsız 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapacak!

İlçe Belediyesi İkamet Şartsız 60 Zabıta ve Memur Alımı

İstanbul Fatih Belediyesi Zabıta memuru ve memur alımı yapacak. Fatih Belediyesi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruya göre Fatih Belediyesi kendisine bağlı birimlerde istihdam etmek üzere 50 zabıta memuru ve 10 memur olmak üzere toplamda 60 personel alımı yapacak.

İstanbul Fatih Belediyesi Zabıta memuru ve memur alımı kurumun yapacağı sınav ile olacak. Adaylar sınava katılmak için başvurularını  istenilen belgeleri ile birlikte 5 – 9 Eylül 2022 tarihleri arasında Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54 adresine şahsen yapabilecekler. Adaylar isterlerse başvurularını  www.fatih.bel.tr   adresi üzerinden de yapabilecekler.

Sözlü ve uygulamalı sınav tarihleri

Zabıta Memuru alımı için 03.10.2022 tarihinde Saat 09.00’da başlamak üzere, Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binasında sözlü sınav ve uygulamalı sınav yapılacaktır. Sözlü ve uygulamalı sınav aynı gün içinde bitirilemez ise ertesi günlerde devam edilecektir. Memur alımı için 13.10.2022 Tarihinde Saat 09.00’da başlamak üzere, Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binasında sözlü sınav yapılacaktır.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler

İlçe Belediyesi İkamet Şartsız 60 Zabıta ve Memur Alımı Yapacak!

Başvuru Şartları Neler ?

  • Türk vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
  • Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahküm olmamak,
  • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak,
  • İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak.
  • Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.
  • Zabıta Memuru kadrolarına başvuru yapacaklar için sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.
  • İlan edilen unvanlar için son olarak mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak, P93 ve P94 kadroları için 2020, P3 kadroları için 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden, asgari KPSS puanını almış olmak.

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!