Belediye Personel AlımıKamu Personel AlımıMemur Alımı

İlçe Belediyesi KPSS P3 İle Zabıta ve Mühendis Alımı Yapacak!

İlçe Belediyesi KPSS P3 İle Zabıta ve Mühendis Alımı Yapacak!
İlçe Belediyesi KPSS P3 İle Zabıta ve Mühendis Alımı Yapacak!

İlçe Belediyesi KPSS P3 İle Zabıta ve Mühendis Alımı

Yalova İli Altınova Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve Mühendis alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Yalova Altınova Belediyesi bünyesinde istihdam etmek üzere KPSS P3 puanıyla Zabıta Memuru ve Mühendis alımı yapacak.

KPSS P3 puanı ile alım

Yayımlanan ilana göre Yalova İli Altınova Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru ve Mühendis alımı ilanına başvuru yapacak adaylardan KPSS P3 puanı istenecek. Adaylardan mühendis pozisyonuna başvuru için KPSS P3 puan türünden en az 65, Zabıta memuru pozisyonuna başvuru için adaylardan KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almaları şartı aranıyor.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak ? 

Adaylar başvurularını 1 – 3 Ağustos 2022 tarihleri arasında Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı No:24/A Altınova/YALOVA adresindeki Altınova Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapabilecekler.

Kadro dağılımı

  • Mühendis – 2 Kişi
  • Zabıta Memuru – 2 Kişi

Başvuru şartları 

  1. Türk vatandaşı olmak
  2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak
  4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibarıyla; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak
  5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ve bedensel engeli bulunmamak
  6. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak

Yalova İli Altınova Belediyesi KPSS P3 İle Zabıta ve Mühendis Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu