Belediye Personel AlımıMemur Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, memur alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Müfettiş Yardımcısı kadrosunda 6 kişilik boş kadro ile memur alımı yapılacak. Bu kapsamda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanlığı 657 Sayılı Devlet Memurları kanununa göre Müfettiş Yardımcısı kadrosuna memur alımı yapılacak.

Başvuru Şartları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi müfettiş yardımcısı alımı için adaylardan genel olarak 657 sayılı devlet memurlarını kanunun 48. Maddesinde yer alan nitelikler aranacak.

1. Türk vatandaşı olmak.

2. Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

3. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

4. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak,

Başvuru Şekli 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi memur alımı için başvurular 9 Ekim 2020 de başlayacak en geç 25 Ekim 2020 tarihine kadar devam edecektir. Başvuruların bu süre içerisinde www.turkiye.gov.tr adresi üzerinden yapılması gerekir.

İlanın tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu