Haberler

Dershaneler Açılacak Mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Duyurdu!

Dershaneler Açılacak Mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafına sorulan dershaneler açılacak mı? sorusunun net yanıtı sonunda geldi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen kabine toplantısı sonucu önemli açıklamalarda bulundu. Buna göre şuanda yalnızca kreşler ve ana okulları açık iken diğer kurumlarda eğitimler online olarak yapılıyor. Peki, 2021 yılında okullar açılacak mı? Dershaneler açılacak mı?

Dershaneler Yüz Yüze Eğitime Açılacak Mı?

Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrası yüz yüze eğitim açılacak mı sorusuna: “Sağlıkçılarımıza ve diğer çalışanlarımıza destek olmak amacıyla kamuya ait okul öncesi kurumlar, ana sınıfları hariç faaliyetlerini sürdürebilecektir. ” dedi.

Yani bu kapsamda dershanelere yönelik herhangi bir bilgi söz konusu değil. Henüz dershanelerin açılması beklenmemektedir. Şayet pozitif vaka sayıları azalır ve koronavirüs tablosu tersine dönerse, Cumhurbaşkanının İçişleri Bakanına talimat vermesinden sonra dershaneler yüz yüze eğitime açılacaktır.

Konuyla alakalı yeni bilgi edindiğimiz takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu