featured

ÖSYM’den KPSS 2023/6 Yerleştirme Sonuçlarına Dair Flaş Açıklama!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ÖSYM, KPSS 2023/6 Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı pozisyonları için sözleşmeli personel yerleştirme sonuçlarını açıkladı. Adaylar sonuçları ÖSYM’nin resmi web sitesi üzerinden sorgulayabilirler.

KPSS 2023/6 Yerleştirme Sonuçları Duyuruldu
ÖSYM, 5-11 Ekim 2023 tarihleri arasında alınan tercihler sonucunda Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı için betwild gerçekleştirilen sözleşmeli personel yerleştirmelerini tamamladığını duyurdu.

Adaylar Sonuçları Nasıl Öğrenebilir?
KPSS 2023/6 yerleştirme sonuçları, ÖSYM’nin resmi sonuç sayfasında yer aldı. Sonuçları öğrenmek isteyen adaylar, T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleriyle ÖSYM’nin sonuç sayfası üzerinden sorgulama yapabilir.

Yerleştirme Sonuçlarına Büyük İlgi
Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’nın sözleşmeli personel pozisyonlarına yapılan yerleştirmelere büyük bir ilgi oldu. Yerleştirme sonuçlarının açıklanmasının ardından birçok aday, ÖSYM’nin sonuç sorgulama sayfasına erişim sağlamaya çalıştı. Bu nedenle adayların sonuçları sorgularken betwild giriş sabırlı olmaları ve yoğunluktan kaynaklı aksaklıklara karşı anlayışlı olmaları öneriliyor.

ÖSYM’nin bu duyurusu, KPSS 2023/6 yerleştirme tercihi yapmış olan binlerce aday için büyük bir merak konusuydu. Artık adaylar, yerleştirildikleri pozisyonları ÖSYM’nin resmi internet sitesi üzerinden öğrenebilirler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!