featured

Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel’in Kariyeri ve Görev Değişikliği

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Halil Yücel, Yeni Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 

İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Halil Yücel, yeni bir görevle tanıtıldı ve Uşak İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Halil Yücel, 2022 yılına kadar Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevini üstlenmişti.

Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel Kimdir?

Tokat Reşadiye doğumlu olan Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, eğitim hayatına memleketi Reşadiye’de başlamıştır. İlk, orta ve lise öğrenimini Reşadiye’de tamamladıktan sonra Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği bölümünde üniversite eğitimine devam etmiştir. 2000 yılında Reşadiye Bereketli İlköğretim Okulu’nda Türkçe öğretmeni olarak kariyerine başlamıştır.

Halil Yücel, eğitim camiasında çeşitli görevlerde bulunmuş ve deneyim kazanmıştır. Bu görevler arasında Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliği, okul müdür yardımcılığı, okul müdürlüğü, ve şube müdür vekilliği gibi önemli pozisyonlar bulunmaktadır.

Ayrıca, Halil Yücel 2014-2018 yılları arasında İstanbul Büyükşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şube Müdürlüğü görevini üstlenmiş ve 2016-2017 döneminde İstanbul Gelişim Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Bölümü’nde Yüksek Lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır.

Son olarak, Halil Yücel 28 Mart 2022 – 06 Mayıs 2022 tarihleri arasında İzmir İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış ve 07 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanmıştır.

Halil Yücel, eğitim camiasındaki görevlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak yer almış ve Yeşilay Şube Başkanlığı ile Vefa Sosyal Destek Grubu Koordinatörlüğü gibi görevlerde bulunmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!