İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi 40 İşçi Alımı Başvuruları Bitiyor! Başvurular İŞKUR’dan Yapılacak!

Çukurova Üniversitesi 40 İşçi Alımı Başvuruları Bitiyor!
Çukurova Üniversitesi 40 İşçi Alımı Başvuruları Bitiyor!

Çukurova Üniversitesi 40 İşçi Alımı Başvuruları

Adana Çukurova Üniversitesi 40 işçi alımı başvurularında sona gelindi. İŞKUR üzerinden işçi alımı başvuruları yapılacak ilan kapsamında farklı kadro ve unvanlarda 40 işçi alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden aşağıda yer alan tabloda dağılımı gösterilen şekilde 40 (kırk) kişi “Sürekli İşçi” alınacaktır.

Şartları taşıyan adayların, 20/07/2022 – 24/07/2022 tarihleri arasında başvurularını Adana İş-Kur İl Müdürlüğüne şahsen veya www.iskur.gov.tr adresinden yapmaları gerekmektedir.

Kura çekimi, mevzuatına uygun olarak 11/08/2022 Perşembe günü Saat: 10:00’da Üniversitemizcegörevlendirilen personellerin katılımıyla gerçekleşecek olup, noter huzurunda yapılacaktır.

Adayların istemeleri halinde kura çekimini Üniversitemizin @cuhabermerkezi Instagram hesabında canlı olarak izleyebileceklerdir.

Başvuru Şartları

  • En az ilköğretim mezunu, en çok orta öğretim mezunu olmak. – 18-30 Yaş Arasında olmak. – Eski E/Yeni D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.
  • Sera ve açık alanda bitkisel üretim konularında çalışmaya elverişli olmak.
  • Bahçe bakımı ve fidan yetiştiriciliği (tüp doldurma, fidan yükleme, taşıma, şaşırtma, aşılama, budama vb gibi işlemler) konularında çalışmaya elverişli olmak.
  • Süt ve süt ürünleri üretim ve işleme konularında en az 2 yıl çalışmış olmak (Belgelendirmek kaydı ile SGK dökümü ve çalıştığı kurumdan görev belgesi alınacak)
  • B+A2 sınıfı sürücü belgesine sahip olmak
  • Motorlu tarım aletleri tamirat işlerinde çalışmış ve Tarım (Ziraat) Alet ve Makinaları Bakım ve Onarımcılığı Ustalık veya Kalfalık Belgesine sahip olmak.
  • Son Başvuru Tarihi itibariyle B+G sınıfı Sürücü (kazıcı-yükleyici) belgesine en az 5 (beş) yıldır sahip olmak.
  • Ağır ve tehlikeli işlerde (ağaç budama, fidan yükleme vb) çalışmaya engel sağlık sorununun bulunmaması ve adayın kurada çıkması halinde Ağır ve Tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık durumunun olmadığını gösterir sağlık kurulu raporunu alabilmesi.

Çukurova Üniversitesi 40 İşçi Alımı Kılavuzu İçin tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu