İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Devlet Üniversitesi Engelli/TMY 26 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! Başvurular İŞKUR Üzerinden Olacak!

Devlet Üniversitesi Engelli/TMY 26 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!
Devlet Üniversitesi Engelli/TMY 26 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

Devlet Üniversitesi Engelli/TMY 26 Sürekli İşçi Alımı

Kamu/Devlet Üniversitesi 2 kadroda 26 sürekli işçisi alımı yapacağını açıkladı. Resmi Gazete’te yapılan duyuru ile Selçuk Üniversitesi İŞKUR üzerinden 26 sürekli işçi alımı yapacak. Başvuru tarihleri ve başvuru şartları açıklandı. İşte Selçuk Üniversitesi Engelli ve TMY kapsamında 26 sürekli işçi alımı detayları.

Engelli Büro Personeli Alımı

Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuru ile 14 engelli büro personeli alımı gerçekleştirilecek. Yükseköğretim Kurumlarının herhangi bir Lisans programından mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. Başvuru yapacak adaylardan Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) puanı istenecek.

Eski Hükümlü Temizlik Görevlisi Alımı

Üniversite tarafından yayımlanan bir diğer duyuruda ise Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan (TMY) kapsamında 12 temizlik görevlisi alımı yapılacak. Alım yapılacak adaylar KURA ile belirlenecek.

İş ilanları Selçuk Üniversitesi web sitesinde 18.04.2022 tarihinden itibaren yayımlanacak olup başvurular Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri ve e-şube üzerinden yapılabilecektir.

Selçuk Üniversitesi Engelli ve TMY 26 sürekli işçi alımı
Selçuk Üniversitesi Engelli ve TMY 26 sürekli işçi alımı
Yaş şartı var mı?

Adayların merakla beklediği şartlardan birisi de yaş koşuludur. Selçuk Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuru ile bu merak ortadan kaldırılmış oldu. Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananlar için son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olma şartı vardır.

Engelliler için son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşını doldurmamış olunması gerekmektedir.

Kura Tarihi

İlana başvuranların açık iş sayısının 4 katından fazla başvuru olması halinde 29.04.2022 tarihinde kura çekimi saat 10:00’da Selçuk Üniversitesi Sultan Alparslan Kültür Merkezinde yapılacak olup kura sonucu oluşan listede yer alan adaylar Kurumun (http://www.selcuk.edu.tr) internet sitesinde de ilan edilecektir.
Başvuru Tarihi ve Şekli

Başvuru listesi Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğünün internet sitesinden yayımlanacak olup şartları uyan adayların başvuruları 18.04.2022 – 22.04.2022 tarihleri arasında İŞKUR İl Müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Selçuk Üniversitesi Engelli ve TMY 26 sürekli işçi alımı kılavuzu için tıklayın.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu