İşçi Alımı

ETİ MADEN İŞKUR Üzerinden 126 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

ETİ MADEN İŞKUR Üzerinden 126 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!
ETİ MADEN İŞKUR Üzerinden 126 Sürekli İşçi Alımı Yapacak!

ETİ MADEN İŞKUR Üzerinden 126 Sürekli İşçi Alımı

Eti Maden İşletmeleri işçi alımı yapacağını duyurdu. Eti Maden İşletmeleri 126 işçi alımı kamuilan’da duyuruldu. Eti Maden işçi alımı kılavuzu henüz yayımlanmazken ilgili ilana başvuru süreci de merakla takip edilmeye başlandı. İşte başvuru şartları ve 126 işçinin alım yapılacağı kadro detayları O İş Bu İş’te!

Eti Maden İşletmeleri 126 personel alımı başvuru tarihleri de belli oldu. Alınan son bilgilere göre başvuru için hangi şartlar aranacak? Hangi kadrolara başvuru yapılacak?

 

Eti Maden personel alımı hangi kadroya yapılacağı belli olmadı. Ancak proses işçisi alımı yapılacağı yönünde bilgiler yer aldı. Peki şartlar neler?

  • En az 18 yaşını doldurmuş olması gerekiyor.
  • En az lise mezunu olunması gerekmektedir.
  • Alım yapılacak il ve ilçelerinde ikamet eden adaylar başvuruda bulunabileceklerdir,
  • T.C vatandaşı olması gerekmektedir.
  • Başvuruda bulunmak isteyen adaylar meslek liselerinden elektrik elektronik – endüstriyel otomasyon – makine metal – motorlu araçlar teknolojisi tesisat teknolojisi ve iklimlendirme bölümlerinden herhangi birinden mezun olması gerekir.
  •  35 yaşından gün almamış olma şartı da var.

Başvurular Ne Zaman?

Sürekli işçi alımı başvuruları 1 Ağustos 2022 tarihi ile başlayacak ve 5 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. İlgili ilan kılavuz yayımlandığında an be an yer sitemizde yer alacak. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirecekler.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu