İşçi Alımı

ETİ MADEN ve TEİAŞ İŞKUR’dan 179 Daimi İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

ETİ MADEN ve TEİAŞ İŞKUR'dan 179 Daimi İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!
ETİ MADEN ve TEİAŞ İŞKUR’dan 179 Daimi İşçi Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

ETİ MADEN ve TEİAŞ İŞKUR’dan 179 Daimi İşçi Alımı

İŞKUR işçi alımı ilanı başvurularında iki kurumun yaptığı alımlar sona eriyor. ETİ MADEN ile TEİAŞ İŞKUR üzerinden 179 işçi alımı başvurularını başlatmış ve son başvuru tarihini de açıklamıştı. İki kurumun işçi alımı ilanı başvuruları bugün sona eriyor.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş TEİAŞ Teknisyen alımı yapacağını duyurdu. Kamu ilan sitesi üzerinden yayımlanan alım ilanına göre Türkiye Elektrik İletişim A.Ş TEİAŞ 16 ilde bulunan teşkilatlarında elektrik teknisyeni pozisyonunda görevlendirmek üzere toplamda 53 teknisyen alımı yapacağını duyurdu.

Hangi İle Kaç Kişi Alınacak ?

TEİAŞ 16 İlde 53 Teknisyen Alımı Yapacak!

Eti Maden İşletmeleri de işçi alımı yapacağını duyurdu. Eti Maden İşletmeleri 126 işçi alımı kamuilan’da duyuruldu. Eti Maden işçi alımı kılavuzu henüz yayımlanmazken ilgili ilana başvuru süreci de merakla takip edilmeye başlandı. İşte başvuru şartları ve 126 işçinin alım yapılacağı kadro detayları.

Sürekli işçi alımı başvuruları 1 Ağustos 2022 tarihi ile başlamış olup ve 5 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. İlgili ilan kılavuz yayımlandığında an be an yer sitemizde yer alacak. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile gerçekleştirecekler.

Durumları talep şartlarına uyan adaylar, ilanın İŞKUR internet sitesinden yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde (01-05/08/2022 tarihleri arası) İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, İŞKUR internet sitesinden (https://esube.iskur.gov.tr/ internet adresi üzerinden “İş Arayan” linkine TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak), E-DEVLET ve ALO 170 hattı üzerinden başvurularını yapabilecektir.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu