İşçi Alımı

Firmalara İŞKUR’dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler?

Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak!
Firmalara İŞKUR’dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak!

Firmalara İŞKUR’dan 552 Paketleme İşçisi Alımı

İŞKUR paketleme işçisi alımı başvurusu başlattı. Özel firmalara 552 paketleme işçisi alımı detayları da belli oldu. Birçok ilde paketleme işçisi alımı ile iş arayan binlerce vatandaş iş sahibi olacak. Başvurular İŞKUR üzerinden online yapılacak. İŞKUR işçi alımı tüm detayları oisbuis.com ‘da!

Paketleme İşçisi Nedir?

Paketleme İşçisi, işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak görev ve işlemleri yerine getirir.

İŞKUR tarafından alımı yapılacak işçiler için ilan kodlarının bir kısmı aşağıdaki görseldedir. İŞKUR tarafından yayımlanan tüm ilanlara görsel altında yer alan mavi yazıdan ulaşabilirsiniz.

Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler?
Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler?
Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler? Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler?
Adaylar İŞKUR üzerinden güncel olarak yayımlanan paketleme işçisi alımı ilanlarına bugünden itibaren 31 Temmuz tarihine kadar başvurularını online olarak yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi” , eğitim durumuna “İlkokul” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Firmalara İŞKUR'dan 552 Paketleme İşçisi Alımı Yapılacak! İş Detayları ve Başvuru Şartları Neler?
Tüm ilanlara ulaşmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 bağlantısını (sadece mavi yazıyı) adres çubuğuna kopyalayınız.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Paketleme işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı olumlu olan
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan  gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu