1. Ana Sayfa
 2. İşçi Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 22.442 Beden İşçisi Alımı Yapıyor!


İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 22.442 Beden İşçisi Alımı Yapıyor!
İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 22.442 Beden İşçisi Alımı Yapıyor!

En Az İlkokul Mezunu 22.442 Beden İşçisi Alımı

İŞKUR işçi alımı ilanları yayımlandı. Onlarca şehrimizde 22.442 beden işçisi alımı yapılacak. İŞKUR iş ilanlarına başvurular online olarak gerçekleştirilebilecek. İŞKUR en az ilkokul mezunu işçi alımı ilanları 4.644 farklı ilan ile duyuruldu. İŞKUR e-şube üzerinden alımı yapılacak 22.442 işçi alımı Kasım ayında da devam edecek.

İŞKUR özel sektör firmaların iş gücü talebini karşılamak üzere yayımladığı 4.644 ilanın başvuruları devam ediyor. İŞKUR Kasım ayında da başvuruların alınacağını ilan tarihinde güncelledi. 78 ilde 22.442 beden işçisi alımı başvuru şartları da belli oldu. İşçi alımı başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az ilkokul mezunu olmak,
 • Çalıştırılacak pozisyondaki yeterliliğe sahip olmak,
 • İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak,
 • Ekip çalışmasına uygun olmak aranan genel şartlardandır.

Firmaların kendi bünyesinde aradığı bazı özel şartlar da bulunmaktadır. Bu özel şartlar firmadan firmaya göre değişmektedir. Özel şartları öğrenmek için size uygun olan ilana başvuru yaparken açılan sayfadaki “Nitelik ve Beceriler” bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

İŞKUR İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunmak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birisi 170 numaralı İŞKUR danışma hattını aramaktır. İŞKUR danışma hattını aradığınızda telefonda sizi karşılayacak personele “İŞKUR özel sektör iş ilanlarından işçi alımı ilanlarına başvuru yapmak istiyorum.” şeklinde kendinizi ifade etmeniz gerekmektedir.
İŞKUR yetkili personele yukarıdaki cümleyi kurduktan sonra sizin belirlediğiniz, size uygun olan iş ilanlarına ait ilan numaralarını iletmeniz gerekmektedir. Bu ilan numaraları aşağıdaki linkte bulunan sayfanın sol tarafında yer almaktadır.

İŞKUR e-şube İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapmak için oluşturulan bir diğer yöntem ise esube.iskur.gov.tr adresinden ilgili ilanlara müracaat etmektir. Bunun için İŞKUR e-şube kaydınızın olması veya turkiye.gov.tr (E-devlet) şifrenizin olması gerekmektedir.
İŞKUR e-şube internet sayfasına giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak ilanları listeleyebilirsiniz. Açılan sayfada önünüze çıkan kutucuklardan soldan 3.sıradaki İL seçeneği ile soldan 4.sıradaki İLÇE seçeneğini seçerek sizin şehrinizdeki ilanları listeleyerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

İŞKUR işçi alımı ilanlarına başvurmak için tıklayın.

Sitemizdeki diğer beden işçisi alımı ilanlarına gitmek için tıklayın.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 4 ay önce

  Acil işe ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum yetmiyor çok zor durumdayım devletimden iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim e sınıfı ehliyetim var srcm var ne iş olsa yaparım temizlik görevlisi olarak çalışirm şuan işsizim çalışmıyorum iş arıyorum bulamıyorum sizden ricam bana bir iş istiyorum

 2. 4 ay önce

  Bir yıldır işsizim işe çok ihtiyacım var evim kira iki çocuk okutuyorum yetmiyor çok zor durumdayım devletimden iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim e sınıfı ehliyetim var srcm var ne iş olsa yaparım temizlik görevlisi olarak çalışirm şuan işsizim çalışmıyorum iş arıyorum bulamıyorum sizden ricam bana bir iş istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir