İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak!
İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı

İŞKUR iş ilanları arasında en çok aranan pozisyonlardan birisi olan Beden İşçisi unvanı için güncel olarak ülke genelinde yüzlerce özel firma alım ilanı yayınlamış durumda. İŞKUR e- şube üzerinden duyurulan güncel alım ilanlarına göre, Genel, İnşaat ve Temizlik alanlarında görevlendirilmek üzere en az ilkokul mezunu toplamda 12 bin 83 Beden İşçisi alımı yapılacak.

Ülke genelinde alımlar yapılacak

Beden İşçisi pozisyonunda İŞKUR iş ilanları üzerinden yapılan aramalarda başta megakent İstanbul, Bursa, Ankara, Konya, Adana, Kayseri, Trabzon, Sakarya, Bolu, Sivas,Diyarbakır gibi büyükşehirler olmak üzere 81 ilimizde Beden İşçisi alımı olduğu görülmektedir.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar Şubat ayı ortalarına kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “BEDEN İŞÇİSİ” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru şartları neler ? 

Farklı alanlarda Beden İşçisi alımı ilanları için her sektörde farklı başvuru şartları istenmiş olsa da , genel olarak aşağıdaki genel şartlar adaylardan istenmektedir.

  • 20-45 yaş aralığında,
  • En az ilkokul mezunu
  • Güler yüzlü dinamik, insan ilişkilerinde başarılı,
  • Görünümüne özen gösteren,
  • Çalışmak istediği alanda deneyimli ya da kendini geliştirmek isteyen
  • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
  •  Kendisine verilen görevleri zamanında ve tam olarak yerine getirebilecek
  • Tam zamanlı çalışacak

Maaş ve Diğer Bilgiler
Beden İşçisi Alımı olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır. Bazı firmalarda çalışma saatleri dışında yapılan mesai saatlerine de ödemeler yapılacaktır. Asgari ücret 2022 yılı için 4.250 TL olarak belirlenmiştir.

NOT: İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı ilanlarının bir kısmı aşağıdaki gibidir. İşkur e- şube üzerinden giriş yapıp arama yaptığınız takdirde ilanların tamamına ulaşabilirsiniz. İlanın tamamını  ulaşmak için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı ilanları : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak! İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 12.083 Beden İşçisi Alımı Yapacak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu