1. Ana Sayfa
 2. İşçi Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15.419 Beden İşçisi Alımı Yapacak!


İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15.419 Beden İşçisi Alımı Yapacak!
İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15.419 Beden İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 15.419 Beden İşçisi Alımı

İŞKUR iş ilanları 2023 yılı için güncellendi. İŞKUR 15 bin 419 beden işçisi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR online başvuru ile farklı şehirlerde beden işçisi alımı gerçekleştirmiş olacak. İŞKUR 15.419 beden işçisi alımı başvuruları nasıl yapılır? İŞKUR e-şube iş başvurusu nasıl yapılır? İşte İŞKUR beden işçisi alımı ilanları başvuru şartları ve diğer önemli detayların yer aldığı haberimiz…

İŞKUR Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları

 • En az ilkokul mezunu olmak,
 • Çalıştırılacak pozisyondaki yeterliliğe sahip olmak,
 • İŞKUR’a kayıtlı işsiz olmak,
 • Ekip çalışmasına uygun olmak aranan genel şartlardandır.

Firmaların kendi bünyesinde aradığı bazı özel şartlar da bulunmaktadır. Bu özel şartlar firmadan firmaya göre değişmektedir. Özel şartları öğrenmek için size uygun olan ilana başvuru yaparken açılan sayfadaki “Nitelik ve Beceriler” bölümüne göz atmanızı tavsiye ederiz.

İŞKUR İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR iş ilanlarına başvuruda bulunmak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan birisi 170 numaralı İŞKUR danışma hattını aramaktır. İŞKUR danışma hattını aradığınızda telefonda sizi karşılayacak personele “İŞKUR özel sektör iş ilanlarından işçi alımı ilanlarına başvuru yapmak istiyorum.” şeklinde kendinizi ifade etmeniz gerekmektedir.
İŞKUR yetkili personele yukarıdaki cümleyi kurduktan sonra sizin belirlediğiniz, size uygun olan iş ilanlarına ait ilan numaralarını iletmeniz gerekmektedir. Bu ilan numaraları aşağıdaki linkte bulunan sayfanın sol tarafında yer almaktadır.

İŞKUR e-şube İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapmak için oluşturulan bir diğer yöntem ise esube.iskur.gov.tr adresinden ilgili ilanlara müracaat etmektir. Bunun için İŞKUR e-şube kaydınızın olması veya turkiye.gov.tr (E-devlet) şifrenizin olması gerekmektedir.
İŞKUR e-şube internet sayfasına giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak ilanları listeleyebilirsiniz. Açılan sayfada önünüze çıkan kutucuklardan soldan 3.sıradaki İL seçeneği ile soldan 4.sıradaki İLÇE seçeneğini seçerek sizin şehrinizdeki ilanları listeleyerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.

İŞKUR işçi alımı ilanlarına başvurmak için tıklayın.

Sitemizdeki diğer beden işçisi alımı ilanlarına gitmek için tıklayın.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. 4 hafta önce

  Sürekli bir işe ihtiyacım var

 2. 4 hafta önce

  Acil işe ihtiyacım var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir