İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı

2022 yılı itibariyle milyonlarca vatandaş yüksek ücretlerde iş ilanları için İŞKUR e-şube sitesini ziyaret ederken, İŞKUR iş ilanlarına bir çok şehirden binlerce firma tarafından yeni iş ilanları eklenmeye devam ediyor.

Temizlik ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda 2912 açık iş ilanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarına göre 81 ilde Temizlik ve Güvenlik Görevlisi pozisyonunda 2.912 açık iş ilanı bulunuyor.

Büyük şehirler başta olmak üzere onlarca şehirde alım

İşkur üzerinden yayımlanan temizlik ve güvenlik görevlisi alımları, Konya, Kayseri, Gaziantep ,İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa,Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi büyük sanayi şehirleri başta olmak üzere bir çok şehrimize yapılacak.

Başvuru süreci başladı

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Şubat ayının sonuna kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Temizlik Görevlisi” yada “ Güvenlik Görevlisi ” ,yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

En az ilkokul mezunu olmak yeterli

Adaylar diledikleri şehirler için başvuru da bulunabilecekler. Adayların bu pozisyonlara başvuru yapabilmeleri için en az ilkokul mezunu olmaları yeterli.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Ülke genelinde yayınlanan 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları aşağıdaki gibidir

Türk vatandaşı olmak,
En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
En az ilkokul mezunu olmak,
Temizliğe önem veren
Güvenlik pozisyonunu başvuran adayların geçerli belgelere sahip olması gerek,
Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
Adli sicil kaydı bulunmamak
İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

NOT: İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan Temizlik ve Güvenlik Görevlisi alım ilanlarının bir kısmı aşağıdaki gibidir. İşkur e- şube üzerinden giriş yapıp arama yaptığınız takdirde ilanların tamamına ulaşabilirsiniz. İlanın tamamını ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi alım ilanları : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=7126

Temizlik Görevlisi alım ilanları :https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 2912 Temizlik ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu