İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!
İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı

Yeni yıl ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarının yanında özel sektörde personel istihdamına ağırlık vermeye başladı. Bir çok kentte bir çok özel firma ihtiyaçları doğrultusunda personel işçi alımı için İŞKUR iş ilanları üzerinden duyurularını yayınladılar. Bu pozisyonlardan birisi de Paketleme İşçisi pozisyonu oldu

Bir çok kentimizde 969 Paketleme işçisi pozisyonunda açık iş ilanı

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarına göre şu anda bir çok kentte , bir çok özel firma tarafından 969 Paketleme işçisi ilanı bulunuyor. Adaylar diledikleri kentlerde ki ilanlara İşkur e- şube üzeriden başvuru yapabilirler.

Başvuru şekli ve zamanı;

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Ocak ayının sonuna kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi” ,yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Hangi şehirlerde alımlar var ?

Yayımlanan güncel İŞKUR iş ilanlarına göre ülke genelinde bir çok şehrimizde en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 969 Paketleme İşçisi Alımı yapılacak. Gıda, Giyim vb. gibi alanlarda ürün paketleme işi için adaylar İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını yapabilecekler. Konya, Kayseri, Gaziantep ,İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa,Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi büyük sanayi şehirleri başta olmak üzere bir çok şehrimizde toplamda 969 paketleme işçisi ilanı şu anda İŞKUR e-şube üzerinden açıldı ve adayların başvuruları alınıyor.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Ülke genelinde yayınlanan 969 Paketleme İşçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları aşağıdaki gibidir

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Temizliğe önem veren
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak! İŞKUR En Az İlkokul Mezunu 969 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlaman Paketleme alım ilanlarının bir kısmı yukarıda gibidir. İşkur e- şube üzerinden giriş yapıp arama yaptığınız takdirde ilanların tamamına ulaşabilirsiniz. İlanın tamamını  ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Gıda Paketleme işçisi ilanları :https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=25191

Paketleme işçisi ilanları : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu