İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR İlkokul Mezunu 1802 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul Mezunu 1802 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!
İŞKUR İlkokul Mezunu 1802 Paketleme İşçisi Alımı Yapacak!

İŞKUR İlkokul Mezunu 1802 Paketleme İşçisi Alımı

İŞKUR iş ilanlarına her geçen gün yeni ilanlar eklemeye devam ederken, İŞKUR e- şube üzerinden binlerce iş arayan vatandaş iş başvurusu yapmaya devam ediyor. Ülke genelinde bir çok kuruluş ve şirket farklı pozisyonlarda işçi alımı için iş ilanları yayınlıyor. İş arayan vatandaşlar ise bulundukları yada talep ettikleri şehirlerde bulunan yüzlerce iş ilanlarına İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını yapabiliyor.

Yayımlanan güncel İŞKUR iş ilanlarına göre ülke genelinde bir çok şehrimizde en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 1802 Paketleme İşçisi Alımı yapılacak. Gıda, Giyim vb. gibi alanlarda ürün paketleme işi için adaylar İŞKUR e-şube üzerinden başvurularını yapabilecekler. Konya, Kayseri, Gaziantep ,İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa,Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi büyük sanayi şehirleri başta olmak üzere bir çok şehrimizde toplamda 1802 paketleme işçisi ilanı şu anda İŞKUR e-şube üzerinden açıldı ve adayların başvuruları alınıyor.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Aralık ayının sonuna kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Paketleme İşçisi (Gıda)” – “Paketlemeci (Çorap)” yada  “Paketleme İşçisi” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Paketleme işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları:

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

Maaş ve Ekstra Ödenecek tutarlar

Firmalar arasında farklılıklar bulunsa da minimum olarak Paketleme işçisi olarak işe başlayan kişilere, yemek, servis ve diğer ödemeler dışında asgari ücret üzerinden ödeme yapılacaktır. Bazı firmalarda çalışma saatleri dışında yapılan mesai saatlerine de ödemeler yapılacaktır. Yapılacak iş ve mezuniyet durumuna göre maaşlar değişmektedir.

İŞKUR İlkokul Mezunu 1802 Paketleme İşçisi Alımı ilanları detayları için  https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=22893 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu