İşçi Alımı

İŞKUR İlkokul Mezunu Kasiyer – Satış Danışmanı – Reyon Görevlisi 2.627 İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR İlkokul Mezunu Kasiyer - Satış Danışmanı - Reyon Görevlisi 2.627 İşçi Alımı Yapıyor!
İŞKUR İlkokul Mezunu Kasiyer – Satış Danışmanı – Reyon Görevlisi 2.627 İşçi Alımı Yapıyor!

İŞKUR İlkokul Mezunu Kasiyer – Satış Danışmanı – Reyon Görevlisi 2.627 İşçi Alımı

İŞKUR özel sektöre işçi alımına devam ediyor. İŞKUR üzerinden binlerce kadroda onlarca özel firmaya iş başvurusu yaparak iş sahibi olmayı destekliyor. İŞKUR üzerinden işçi alımı başvuruları nasıl yapılır? İŞKUR hangi firmalara, hangi illere kaç işçi alacak? İŞKUR kasiyer, satış danışmanı ve reyon görevlisi 2.627 işçi alımı detayları bu haberde!

İŞKUR tarafından firmalara alınacak 3 meslekte kadro dağılımı belli oldu. İŞKUR e-şube üzerinden açıklanan kadro dağılımı neticesinde 440 reyon görevlisi, 573 kasiyer ve 1.614 satış danışmanı alımı gerçekleştirilecek. Başvuru yapılacak açık işçi sayılarından çoğu ilkokul mezunu olma şartı istiyor.

1.614 Satış Danışmanı / Uzmanı Alımı

İŞKUR tarafından alınacak satış danışmanı işletmelerin pazarlama ve satış birimlerinde, satışların planlanması ve siparişlerin alınması, satılan ürünler konusunda müşterilere danışmanlık yaparak ürün tanıtımı yapan, müşteri memnuniyetini sağlayan ve alışverişin sürekliliğini arttıracak faaliyetleri yürüten kişidir.

Başvuru yapacaklar için aşağıdaki şartların sağlanması gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Satış Danışmanı alımı ilanları için her sektörde farklı başvuru şartları istenmiş olsa da , genel olarak aşağıdaki genel şartlar adaylardan istenmektedir.

 • 20-45 yaş aralığında,
 • En az ilkokul mezunu
 • Bilgisayar kullanabilen,
 • Güler yüzlü dinamik, insan ilişkilerinde başarılı,
 • Görünümüne özen gösteren,
 • Satış alanında deneyimli ya da kendini geliştirmek isteyen
 • Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek
 • Mağaza içinde kendisine verilen görevleri zamanında ve tam olarak yerine getirebilecek
 • Tam zamanlı çalışacak

Başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4064 adresini kopyalayıp yeni bir sayfada açın. Sadece mavi renkli yazıyı kopyalayın.

Not: Açılan sayfada il ve ilçe seçimi yaparak bulunduğunuz ilde veya ilçede satış danışmanı alımının olup olmadığını görebilirsiniz.
573 Kasiyer Alımı

İŞKUR marketlere kasiyer alımı da yapmaktadır. Kasiyer, müşterinin kasa ile ilgili tüm işlemlerini ve kasa açılış-kapanışlarını, kendi başına ve belirli bir süre içerisinde yapma bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Başvuru Şartları

Vardiya saatlerine uyabilecek kasiyer alımı yapılacaktır. Başvuruda yapacak adaylar 17- -30 yaş aralığından olması gerekmektedir. Öğrenim durumu ise en az ilkokul olmalıdır.

Başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3341 adresini kopyalayıp yeni bir sayfada açın. Sadece mavi renkli yazıyı kopyalayın.

Not: Açılan sayfada il ve ilçe seçimi yaparak bulunduğunuz ilde veya ilçede kasiyer alımının olup olmadığını görebilirsiniz.
440 Reyon Görevlisi Alımı

Özel sektöre işçi alımından bir diğeri de reyon görevlisidir. Reyon görevlisi raflardaki ürünlerinin takibini yapan, son kullanma tarihi gelen ürünleri ayıran, eksilen, biten ve yeni gelen ürünleri raflara dizen kişidir.

Başvuru Şartları

 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • En az ilkokul mezunu olmak,
 • Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak.

Başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=11897 adresini kopyalayıp yeni bir sayfada açın. Sadece mavi renkli yazıyı kopyalayın.

Not: Açılan sayfada il ve ilçe seçimi yaparak bulunduğunuz ilde veya ilçede reyon görevlisi alımının olup olmadığını görebilirsiniz.

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu