İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR KPSS’siz İlkokul Mezunu 23.300 İşçi Alımı Yapacak!

İŞKUR KPSS'siz İlkokul Mezunu 23.300 İşçi Alımı Yapacak!
İŞKUR KPSS’siz İlkokul Mezunu 23.300 İşçi Alımı Yapacak!

İŞKUR KPSS’siz İlkokul Mezunu 23.300 İşçi Alımı

Binlerce iş arayan kişilerin en çok araştırma yaptığı İŞKUR e- şube üzerinden İŞKUR iş ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Kamu ve özel sektör, ihtiyaçları doğrultusunda İŞKUR iş ilanları üzerinden yaptığı duyurular ile iş arayan kişilere ulaşmaya çalışıyor. Ülke genelinde bir çok kentimizde farklı unvanlarda iş ilanları İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanmaya devam ederken, son olarak yayımlanan güncel İŞKUR iş ilanlarına göre ülke genelinde bir çok şehrimizde en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 23 bin 300 İşçi Alımı yapılacak. Hangi şehirde , hangi firmalar kaç işçi alımı yapacak detaylarıyla İŞKUR e-şube üzerinden duyuruldu.

Ülke genelinde 23 bin 300 beden işçisi alımı yapılacak

İŞKUR e-şubeye online olarak giriş yapan adaylar burada Beden İşçisi olarak yayımlanan iş ilanlarından istediklerine başvurularını yapabilecekler. Adana, Adıyaman , Rize, Trabzon İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi kalabalık iller başta olmak üzere bir çok ilimizde toplamda 23 bin 300 Beden İşçisi alım ilanı İŞKUR e-şube üzerinden yayımlandı.

Başvurular Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Aralık ayının sonuna kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Beden İşçisi” , eğitim durumuna “İLKOKUL” yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

İlkokul Mezunu 23.300 Beden işçisi alımlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları aşağıdaki gibidir.

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan  gibi birtakım şartlar aranmaktadır.
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek

 

İŞKUR KPSS’siz İlkokul Mezunu 23.300 İşçi Alımı ilanları detayları için ve firmaların belirttiği özel şartları incelemek için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=1440 adresi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu