İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!
İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı

Ülke genelinde yüzlerce kurum ve kuruluş güvenlik ihtiyaçlarını İŞKUR üzerinden yayınladıkları Güvenlik Görevlisi Alımı ilanları ile karşılarken, son olarak ülke genelinde bir çok özel firma silahlı ve silahsız olmak üzere toplamda 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı için İŞKUR iş ilanları üzerinden ilan yayımladı.

Özel hastaneler, üniversiteler ve zincir mağazalar

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanlarına göre özel üniversiteler, hastaneler, zincir mağazalar ve daha onlarca işletme bünyesinde görevlendirme üzere silahlı silahsız güvenlik görevlisi alım yapacak.

Başvurular Şubat ayı başına kadar devam ediyor.

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Şubat ayının başına kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Güvenlik Görevlisi”  yada ,yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Kimler başvuru yapabilir ? 

  • T.C vatandaşı olan
  • İŞKUR’a kayıtlı olan
  • Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak
  • 18-40 yaş aralığında olmak
  • En az lise mezunu olmak
  • Silahlı yada silahsız güvenlik için gerekli belgelere sahip olmak
  • Gerektiğinde vardiyalı çalışma düzenine uyum sağlayabilen

*Adaylardan aranan genel özellikler yukarıda ki gibi olmak ile birlikte bazı özel firmalar adaylardan özel şartlar isteyebilmektedir.

Ödenecek ücret ne kadar ? 

Başvurusu kabul edilen ve iş alınan adaylara 2022 yılı için belirlenen resmi asgari ücret ödenecektir. (4.250 TL). Bu ücret ile birlikte bir çok firma tarafından çalışanlara yemek,yol ve mesai ücret ödemeleri yapılmaktadır.

NOT: İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı ilanlarının bir kısmı aşağıdaki gibidir. İşkur e- şube üzerinden giriş yapıp arama yaptığınız takdirde ilanların tamamına ulaşabilirsiniz. İlanın tamamını  ulaşmak için aşağıdaki adresleri ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi alım ilanları :https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=3048

İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak! İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

İŞKUR Silahlı Silahsız 1.239 Güvenlik Görevlisi Alımı Yapacak!

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu