İşçi AlımıPersonel Alımı

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!
İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı

2022 yılının ilk günlerinde kamu kurumlarının yanında özel firmalarda, planladıkları personel alımları için İŞKUR üzerinden alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Özellikle son günlerde ülke genelinde toplamda 1.775 temizlik görevlisi alımı için açık iş ilanı İŞKUR iş ilanlarında yayınlandı.

Yüzlerce özel firma , 1.775 açık iş ilanı

İŞKUR İş İlanları arasında yapılan aramalarda, sanayisi gelişmiş ve hizmet alanında ilerlemiş şehirler başta olmak üzere, yüzlerce özel firma, temizlik işlerinde görevlendirmek üzere 1.775 alım ilanı yayınlamış durumda.

Büyük şehirler başta olmak üzere onlarca şehirde alım

İşkur üzerinden yayımlanan temizlik görevlisi alımları, Konya, Kayseri, Gaziantep ,İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa,Eskişehir, Kocaeli ve Manisa gibi büyük sanayi şehirleri başta olmak üzere bir çok şehrimize yapılacak. Adaylar diledikleri şehirler için başvuru da bulunabilecekler.

Başvuru süreci başladı

İŞKUR e- şube üzerinden yayımlanan ilanlara adaylar bugünden itibaren Ocak ayının sonuna kadar başvuru yapabilecekler. İŞKUR E-şube üzerinden giriş yaptıktan sonra üst menüde yer alan İş Arayan bölümünde Açık İş ilanları menüsüne tıklayacaklar. Arama sayfasında meslek bölümüne “Temizlik Görevlisi” ,yazıp arattıktan sonra güncel iş ilanları yayınlanacak. Adaylar bu işlem sonrasında listelenen ilanlardan uygun olan ilana başvurabilecekler.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Ülke genelinde yayınlanan 1.775  Temizlik Görevlisi Alımı ilanlarında kurum ve ilana göre farklı başvuru şartları istenmektedir. Bunların arasında genel başvuru şartları aşağıdaki gibidir

  • Türk vatandaşı olmak,
  • En az 18 yaşını bitirmiş olmak,
  • En az ilkokul mezunu olmak,
  • Temizliğe önem veren
  • Çalışmaya ve görevini devam ettirmeye engel herhangi bir nedeni olmamak,
  • Adli sicil kaydı bulunmamak
  • İş ahlakı olan , sorumluluk alabilen gelişime ve öğrenmeye açık
  • Gelişime açık ve görev bilinci yüksek olan gibi birtakım şartlar aranmaktadır.

NOT: İŞKUR e- şube üzerinden yayımlaman Temizlik Görevlisi alım ilanlarının bir kısmı aşağıdaki gibidir. İşkur e- şube üzerinden giriş yapıp arama yaptığınız takdirde ilanların tamamına ulaşabilirsiniz. İlanın tamamını  ulaşmak için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz.

Temizlik Görevlisi ilanları için : https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=4335

İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak! İŞKUR Üzerinden İlkokul Mezunu 1.775 Temizlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Bir Yorum

  1. Etiketler de Balıkesir bile yok bu derece Balıkesir işsizlik konusunda durumu çok vahim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu