İşçi Alımı

Karabük Üniversitesi 25 İşçi Alımı İlanı (En Az İlköğretim Mezunu)

Karabük Üniversitesi 25 İşçi Alımı Yapacak

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÜREKLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Üniversitemiz birimlerinde istihdam edilmek üzere, 4857 sayılı İş Kanunu ile “Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” hükümleri kapsamında Karabük İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞ-KUR) aracılığı ile;

9 Güvenlik Personeli
15 Temizlik Personeli
1 Elektrik Tesisatçısı

olmak üzere 25 Sürekli İşçi alınacaktır.

Sürekli işçi kadrolarına başvurular, 13.04.2020 – 17.04.2020 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden online kullanıcı girişi yapılarak veya ALO 170 kanalıyla yapılacaktır.

Şahsen başvuru alınmayacaktır.

İŞKUR tarafından gönderilen ve şartları taşıyan başvuru sahipleri arasından açık iş ilanı sayısının 4 katı kadar asil ve yedek adaylar noter huzurunda 22.04.2020 tarihinde saat:14.00’da kura çekimi ile belirlenecek olup, kura çekimi YouTube, Facebook ve İnstagram kanalı ile canlı veya daha sonra izlenebilecektir.

Kura sonuçları ile adaylardan istenecek belgeler daha sonra Üniversitemiz web (www.karabuk.edu.tr) sayfasında duyurulacak olup, adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Tüm duyurularımız tebligat mahiyetindedir.

Karabük Üniversitesi 25 İşçi Alımı İlanı Tablo 1 Karabük Üniversitesi 25 İşçi Alımı İlanı Tablo 2

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu