İşçi AlımıPersonel Alımı

Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak!

Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak!
Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak!

Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı

Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı, kendisine bağlı birimlerde görevlendirmek üzere farklı mesleklerde en az ilkokul mezunu olmak şartıyla 29 daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.

Hangi mesleklerde işçi alımı yapılacak ?

Porselen İmal Ustası, Döşemeci, , Gomalak Cila Ustası, Ahşap Oyma Ustası, Cam Ustası, Halı Dokuma Ustası ve İpekli Kumaş Dokuma Ustası pozisyonlarında alım yapılacak.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını, 15– 24 Aralık 2021 (23:59) tarihleri arasında e-Devlet üzerinde Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı/Kariyer Kapısı-Kamu İşe Alım ve Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) internet sitesi üzerinden elektronik ortamda yapacaklardır. Posta, belgegeçer (faks) yolu veya şahsen müracaat şeklinde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

29 Daimi işçi kontenjan ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir

Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak! Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak! Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı Yapacak!

Alımlar kurumun yapacağı sınav ile olacak

Başvuruda bulunan ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar, uygulamalı sınav ve mülakat sınavı olmak üzere iki aşamalı sınava tabi tutulacaklardır.

Sonuçların duyurulması 

Nihai başarı puan sonuçlarına göre başarılı olarak atanmaya hak kazananların ilgili kadrolara atanmalarına ilişkin www.millisaraylar.gov.tr internet sitesinde ilan edilecek süre içinde ve istenilen belgelerle birlikte Personel Dairesi Başkanlığına müracaat etmeleri gereklidir. Bu süre içinde geçerli bir mazereti olmadığı halde müracaat etmeyenler ile istenilen belgelerde eksiklikleri bulunanların atama işlemleri yapılmayacaktır.

Milli Saraylar En Az İlkokul Mezunu 29 Daimi İşçi Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN


En Az Lise Mezunu 203 Memur Alımı Başvuruları devam ediyor

Öte yandan Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı aynı gün kendi bünyesinde En Az Lise Mezunu 203 Memur Alımı için resmi gazete’de alım ilanı duyurdu. Başvuruları devam eden  Milli Saraylar İdaresi KPSS’li KPSS’siz En Az Lise Mezunu 203 Memur Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu