TCDD Taşımacılık 5 Makinist İşçi Alımı İlanı

TCDD Taşımacılık 5 Makinist Alacak

TCDD Taşımacılık 5 Makinist İşçi Alımı İlanı

İLANIMIZ 10.07.2019 TARİHİNDE İŞKUR SİTESİNDE İLAN EDİLECEKTİR

MARMARAY İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜNE 5 KİŞİLİK MAKİNİST İŞÇİ TALEBİMİZE İLİŞKİN İLANDA DUYURULACAK HUSUSLAR

Genel Müdürlüğümüze KPSS puanı Şartı aranmaksızın Makinist İşçi alımı yapılacaktır. İŞKUR’ca bildirilecek listede yer alacak adaylar 08.08.2019-09.08.2019 tarihlerinde evrak teslimi yapacaktır. Adaylar evrak teslimini şahsen yapacaklardır.

Evrak teslimi yapan ve evrakları kabul edilen aday sayısı 20’nin üstünde olması durumunda sözlü sınava girecek adaylar noter huzurunda çekilecek kura ile istihdam sayısının 4 katı kadar belirlenecektir. Yine asıl aday kadar yedek aday kura ile belirlenecek, asıl adaylardan evrak teslim etmeyen veya evrakları uygunsuz olan adayların yerine yedek adaylardan evrak teslimi sırasıyla istenecektir. (Örneğin başvurusu kabul edilen aday sayısı 20’nin altında ise kura çekimi yapılmayacak, 30 ise noter huzurunda çekilecek kura ile 20 kişi asıl aday olarak belirlenecek geri kalan 10 kişi yedek aday olacaktır. Başvurusu kabul edilen aday sayısı 40 dan fazla olması durumunda noter huzurunda çekilecek kura ile 20 kişi asıl aday 20 kişi ise yedek aday olarak belirlenecektir.)

Noter huzurunda kura çekimi gerektiği taktirde 22.08.2019 tarihinde TCDD Genel Müdürlüğü Konferans salonunda yapılacaktır. Kura sonuçları www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde ilan edilecektir. (Kura çekimini dileyen adaylar izleyebilir.)

Sözlü sınav TCDD Taşımacılık AŞ Genel Müdürlüğünde yapılacaktır. Sözlü sınav tarihleri ve sonuçları www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde ilan edilecektir.

ÖNEMLİ NOT: Tren makinistliğini kazanan adaylar TCDD Taşımacılık AŞ Sağlık ve Psikoteknik Yönergesinde belirtildiği üzere tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden sağlık kurul raporu alacaklardır. Sağlık Kurulunda Göz, KBB, Dahiliye, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroloji, Psikiyatri ve Kardiyoloji bölümlerinin bulunması gerekmektedir. Sağlık kurul raporunda tarama testi (Alkol veya uyuşturucu madde bağımlılığını tespit etmek amacıyla yapılan testtir), Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş); Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış), İşitme Muayenesi (Odiyometri incelemede saf ses ortalaması 500, 1000 ve 2000 frekanslarının ortalaması 0 – 40 dB olmalıdır.); tam kan, tam idrar ve karaciğer ile böbrek fonksiyonlarını içeren biyokimya tetkik değerleri; EKG ve PA Akciğer Grafisi değerlendirmesi (verilerin normal olup olmadığı veya ölçüm sonuçları); SFT (Solunum Fonksiyon Testi) ve tansiyon değerlendirmesi (verilerin normal olup olmadığı veya ölçüm sonuçları belirtilmiş şekilde) bulunacaktır.

EVRAK TESLİM SÜRECİNDE ADAYLARDAN İSTENECEK BELGELER

- www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde yayınlanacak iş talep formu,

- www.tcddtasimacilik.gov.tr adresinde yayınlanacak aday bilgi formu,

- Tren Makinisti (Seviye 4)” Mesleki Yeterlilik Belgesi (11UY0035-4)

- 1 Adet Nüfus cüzdanı fotokopisi,

- 1 Adet Diploma fotokopisi veya mezuniyet belgesi fotokopisi (Belirtilen bölümlerden mezun olmayanlar kesinlikle kabul edilmeyeceklerdir.)

- 1 Adet Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir)

- 1 Adet Adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığı veya turkiye.gov.tr adresinden alınabilir.)

TREN MAKİNİSTİ İSTİHDAMI YAPILACAK İŞYERİ, İSTİHDAM SAYILARI, İSTİHDAM EDİLECEK UNVAN ve BAŞVURU YAPABİLECEK OKUL BÖLÜMLERİ

Mobil Uygulamamızı Ücretsiz İndirin İlanlar Cebinize Gelsin.

İOS Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Android Mobil Uygulamamız İçin Tıklayınız.

Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Ederek İlanlardan Anında Haberdar Olun.

Twitter'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

İnstagram'da Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Facebook Grubumuz İçin Tıklayınız.

YORUM EKLE