İşçi Alımı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu 1 Engelli Bilgisayar İşletmeni Alımı Yapıyor!

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu 1 Engelli Bilgisayar İşletmeni Alımı İlanı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli iş sözleşmesi ile çalıştırılmak üzere Bilgisayar İşletmeni kadrosunda 1 Engelli İşçi Alımı yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

  1. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği çok tehlikeli sınıfına tabi Madencilik kolunda faaliyet göstermektedir.
  2. Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu’na işçi alımları, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve TKİ İşçi Alınmasında Uygulanacak Sınav Yönergesi hükümleri doğrultusunda yapılmaktadır.
  3. Deneme süresi 2 ay olup, İşletme Toplu İş Sözleşmesindeki yazılı olan sosyal haklara tabidir.
  4. İlan edilen İşgücü talebimizin son başvuru tarihi itibariyle, adayların ilanda belirtilen öğrenim durumu ve bölümlerinden mezun olması gerekmektedir.
  5. Ön Lisans ve Dengi Okul Mezunu düzeyinde ilan edilen işgücü talebine başvuru yapan alt ve üst öğrenim seviyesindeki başvurular kabul edilmeyecektir.

Başvuru Şekli ve Tarihi

Başvurular 23 Kasım 2020 tarihinde başlayacak olup Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü veya Hizmet Merkezlerine şahsi olarak yapılacaktır.

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Almak İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu