1. Ana Sayfa
  2. İşçi Alımı

Valilikler Depremzedeler İçin 1.150 TYP Personeli Alımı Yapacak!


Valilikler Depremzedeler İçin 1.150 TYP Personeli Alımı Yapacak!
Valilikler Depremzedeler İçin 1.150 TYP Personeli Alımı Yapacak!

Valilikler Depremzedeler İçin 1.150 TYP Personeli Alımı

Valilikler depremzedelerin yerleştirildikleri yurtların misafirhanelerin ve kampların temizliğinde çalışacak personel alımı yapmaya başladı. İlk etapta iki şehir valiliği 1.150 TYP personeli alımı gerçekleştirecektir. Depremzedelere kapısını açan şehirlerde TYP personeli alımı devam edecek. İşte TYP alımı yapılan şehirler ve TYP temizlik personeli alımı başvuru şartları…

Mersin Valiliği 1.000 TYP Personeli Alımı

Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından duyurulan ilan kapsamında 1.000 TYP temizlik personeli alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru yapacak adaylar İşsiz olmak,18 yaşını tamamlamış olmak, öğrenci olmamak (açık öğretim hariç), emekli ve malul aylığı almamak şartını sağlamalıdırlar.

Başvuru İçin İlan KODU: 310296
Son Başvuru Tarihi: 22.02.2023

Adaylar 1.000 TYP personeli alımı ilanına başvuru yapmak için yukarıdaki kodu İŞKUR 170 numaralı hat ile veya İŞKUR E-şube internet adresinden başvuru yaparak işlemleri tamamlayacaklardır.
Aydın Efeler 150 TYP Personeli Alımı

Aydın Valiliği Yazı İşleri Müdürlüğünce 150 TYP personeli alımı yapılacaktır. Başvurular İŞKUR il müdürlüğü, İŞKUR hizmet merkezleri, İŞKUR e-şube internet adresinden veya alo 170 iletişim hattından yapılacaktır.

Başvuru yapacaklar Başvuru tarihinde sigortalı olanlar, Emekli ve malul aylığı alanlar, Adrese dayalı nüfus kayıt sistemine göre aynı adreste oturanlardan hane gelirlerinin net asgari ücretin bir buçuk (1,5) katını aşması halinde söz konusu adreste oturan kişiler TYP alımına katılamazlar.

TYP katılımcıları depremzedelerin yerleştirildikleri yurtların, misafirhanelerin ve kampların temizliğinde çalışacaklardır.
Başvuru İçin İlan KODU: 310279
Son Başvuru Tarihi: 19.02.2023

Adaylar 150 TYP personeli alımı ilanına başvuru yapmak için yukarıdaki kodu İŞKUR 170 numaralı hat ile veya İŞKUR E-şube internet adresinden başvuru yaparak işlemleri tamamlayacaklardır.

Yorum Yap