İşçi AlımıKamu Personel Alımı

Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı Yapacak!

Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı Yapacak!
Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı Yapacak!

Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı İlanı

Başkanlığımız hizmet birimlerinde istihdam edilmek üzere; 657 sayılı Kanunun 4/D maddesi, 4857 sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarında İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri kapsamında İŞKUR üzerinden, Başkanlığımızca yapılacak sözlü sınav sonuçlarına göre 279 sürekli işçi alınacaktır.

Sürekli işçi kadroları ve başvuru şartları İŞKUR internet sitesinde yayımlanacaktır. Şartları uyan adaylar, başvurularını 07.06.2021 – 11.06.2021 tarihleri arasında Ankara İŞKUR İl Müdürlüğüne – Çankaya Hizmet Merkezine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden İş Arayan” linkine T.C. Kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuru yapabileceklerdir.

Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı Yapacak! Yargıtay Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu 279 İşçi Alımı Yapacak!

İlanın tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu