İşçi Alımı

Yüksek Maaşla Almanya, Katar ve İsviçre İşçi Alımı Yapıyor!

Türkiye genelinde işçi alımlarının dışında yurt dışında da çok sayıda personel alımı yapılacağına yer verildi. Yüksek maaş ile vasıflı veya vasıfsız işçi alımında son gelişmelerle sizlerleyiz…

Pandemi sebebiyle ülke dışında personel alım istihdamlarına yönelik yeni ilanlar azaldı. Normalleşmeye adım atılmasıyla beraber bazı ülkelerden inşaat alanlarında daha ağırlıklı olmak üzere vasıflı veya vasıfsız personel alım ilanı açıklandı.

Katar İşçi Alımı 

Türkiye ile iş birliği içerisinde çalışma gösteren ve özel sektördeki eleman ihtiyacının bir kısmını yurt dışından karşılayan Katar personel alımı yapıyor. Alımların büyük çoğunluğu inşaat şirketleri tarafından yapılacaktır. Enyap, Demir, Anel, Ortadoğu, Gap, Sarp, Limak, Doğuş İnşaar şirketleri ile Kolin, Yüksel, Anel, Sham inşaat şirketlerine alımlar yapılacak.

Almanya İşçi Alımı 

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İŞKUR üzerinden yayınladığı ilana göre Almanya’nın Koblenz kentinde Health Agency firması tarafından personel alımı yapılacak.

İsviçre Personel Alımı 

İsviçre 2020 yılından itibaren Avrupa ülkelerinden ve diğer ülkelerden vasıflı ve vasıfsız 8 binden fazla personel alımı yapılması bekleniyor. Adaylar özel firmalar tarafından açılan ilanlara  başvuru yaparak yurt dışında görevlendirilmek üzere İsviçre’de iş başı yapabilecekler. Nairobi Büyükelçiliğine yapılacak başvurular kabul edildiği takdirde 8 Ekim de sözlü sınava tabi tutulacaktır. Başvurular 20 Ekim tarihine kadar devam edecektir.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu