Kamu Personel AlımıMemur Alımı

2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı Yapacak!

2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı Yapacak!
2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı Yapacak!

2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı

Üniversiteler ve belediyeler kendi bünyelerinde farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere personel alım ilanları yayımlamaya devam ediyor. Son olarak yayımlanan resmi gazete alım ilanlarına göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 personel, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 4 personel ve Burdur Karaman Belediyesi 4 Personel alımı yapacağını duyurdu. İki Üniversite bilişim personeli alımı yaparken, Karaman Belediyesi ise Muhasebe, Ekonomist, tahsildar ve itfaiye unvanlarına alım yapacak. 2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı ilanlarının detayları 

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 Personel alımı ilanı 

Üniversitenin  Bilgi İşlem Daire Başkanlığı emrinde İstanbul (Hamidiye) ve Ankara (Gülhane) Külliyelerinde istihdam edilmek üzere,her bir sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 10 (on) katı aday arasından, gerçekleştirilecek yazılı/uygulamalı sınav başarı sırasına göre yapılacak yerleştirme ile 1 (bir) personel Ankara Külliyesine, 4 (dört) personel İstanbul Külliyesine olmak üzere toplam 5 sözleşmeli bilişim personeli alınacaktır.

Başvurular Ne Zaman , Nasıl ve Nereye yapılacak?

Başvurular 16.11.2021 ile 30.11.2021 tarihleri arasında http://www.sbu.edu.tr adresinde bulunan “Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu”nun çıktısını alarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 30.11.2021 tarihi mesai bitimine kadar İstanbul’u tercih etmek isteyen adaylar “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Hamidiye Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Selimiye Mah. Tıbbiye Cad. No:38 Üsküdar, İSTANBUL” adresine; Ankara’yı tercih etmek isteyen adayların “Sağlık Bilimleri Üniversitesi (Gülhane Külliyesi) Personel Daire Başkanlığı Emrah Mah. 06018 Etlik – Keçiören/ANKARA” adresine şahsen veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra yapılan başvurular ile postadaki gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Kadro dağılımı

YAZILIM (FRONT-END) UZMANI-1 Kişi

AĞ VE SİSTEM UZMANI – 2 Kişi

AĞ VE GÜVENLİK UZMANI- 1 Kişi

AĞ VE BİLGİ GÜVENLİĞİ UZMANI- 1 Kişi

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 Personel alımı ilanı Detayları için Tıklayın

 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 4 personel alımı ilanı 

Üniversitenin Bilgi İşlem Daire Başkalığında istihdam edilmek üzere , farklı unvanlarda toplamda 4 bilişim personelı alımı yapılacak.

Başvurular Ne zaman ve Nasıl Yapılacak? 

Başvurular 15.11.2021 ile 15.12.2021 tarihleri arasında ubs.ikc.edu.tr:81/Bilisim PersoneliBasvuru adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Son başvuru tarihi 15.12.2021 saat 17:30’dur. Başvurulan pozisyona ait aranan şartlar için Başvuru İçin İstenilen Belgeler başlığında belirtilen belgeler başvuru sisteminde ilgili alanlara yüklenecektir. Başvuru için gerekli belgeler yüklendikten sonra “Başvuruyu Tamamla” butonunu kullanarak başvuru işlemi tamamlanacaktır. Bu duyuruda belirtilen esaslara uygun olmayan, faks veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru işlemlerinin hatasız, eksiksiz ve duyuruda belirtilen hususlara uygun olarak yapılmasından adayın kendisi sorumlu olacaktır.

İş tanımı ve alınacak kişi sayısı

2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı Yapacak!

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 4 personel alımı ilanı detayları için tıklayın

 

Burdur Karaman Belediyesi 4 personel alım ilanı 

Burdur ili Karamanlı Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği, Belediye İtfaiye Yönetmeliği’nin hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Başvuruları ne zaman ve nasıl yapılacak?

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 13/12/2021 gününden 17/12/2021 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde, saat 08.30-17.00 arasında) Belediyenin Yazı İşleri Müdürlüğü’ne (Karamanlı Belediyesi Hizmet Binası Pazar Mah. Burdur Cad. No:1 Karamanlı/BURDUR) müracaatlarını yapabileceklerdir. Başvurular Şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile yapılabilir.

Kadro unvan ve adedi aşağıdaki gibidir

2 Üniversite ve Belediye 13 Personel Alımı Yapacak!

Burdur Karaman Belediyesi 4 personel alım ilanı detayları için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu