Kamu Personel Alımıİşçi AlımıSözleşmeli Personel Alımı

3 Üniversite 8 İşçi Memur Alımı Yapacak!

3 Üniversite 8 İşçi Memur Alımı Yapacak!
3 Üniversite 8 İşçi Memur Alımı Yapacak!

3 Üniversite 8 İşçi Memur Alımı 

Resmi gazete’de bugün 3 Üniversite 8 işçi memur alımı için ilana çıktı. Ege Üniversitesi kendi bünyesinde faaliyette buluna üniversite hastanesinde görevlendirme üzere 3 işçi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü kendi bünyesinde Büro Personeli unvanında 2 sözleşmeli personel, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü yine aynı şekilde kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 3 adet sözleşmeli personel alımı ilanına çıktı.

 

Ege Üniversitesi 3 sürekli İşçi alımı

Ege Üniversitesi Rektörlüğü Ege Üniversitesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere aşağıdaki belirtilen kadro ve sayı kadar işçi alımı yapacak.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Adaylar başvurularını 08.11.2021-12.11.2021 tarihleri arasında İŞKUR internet sitesinden, e-Devlet ve Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapabilecektir.

Kadro ve Sayısı aşağıdaki gibidir.

MESLEK ADI KADRO SAYISI ÖĞRENİM DÜZEYİ
Temizlik Görevlisi       2 En az İlköğretim, en fazla lise
Güvenlik Görevlisi       1 En az Lise

Kura işlemleri ve sonuçların açıklanması

1. Kura işleminin 23/11/2021 tarihinde saat 10:00’da Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Muhiddin Erel Amfisi’nde yapılması planlanmış olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda www.ege.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.
2. Noter kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati ve sonuçları www.ege.edu.tr adresinden ayrıca duyurulacaktır.

İlanın tam metni için tıklayın

 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi 2 Sözleşmeli Personel alım ilanı 

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörlüğü, ı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına ilişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre 2020 yılı KPSSP3 (Lisans) puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlarda sözleşmeli personel alımı yapacak.

mimar sinan personel alım

Başvuru Tarihi ve Nasıl Yapılacağı ?

Adaylar başvurularını 8 – 22 Kasım 2021 tarihleri arasında Üniversitenin  Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen yapmaları gerekmektedir. (Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.)

Sonuçların açıklanması 

Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın KPSSP3 puan sıralaması dikkate alınarak oluşturulacak olan liste en geç (5) iş günü içinde www.msgsu.edu.tr web adresinde yayınlanacaktır.

İlanın tam metni için tıklayın

 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi 3 Sözleşmeli Personel alım ilanı 

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörlüğü kendi bünyesinde Destek personeli olarak görevlendirme üzere , “Yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, Ön lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanı ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanı esas alınmak suretiyle aşağıda yer alan pozisyonlara toplam 3 (üç) adet sözleşmeli personel alımı yapacak.

Alımı yapılacak personelin unvan ve sayıları aşağıdaki gibidir

nevşehir sözleşmeli personel alımı

Başvuru Tarihi ve Nasıl Yapılacağı ? 

Adaylar başvurularını Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi resmi internet sayfası https://www.nevsehir.edu.tr’den temin edilecek başvuru formu, başvuru dilekçesi ve istenilen diğer belgeleri, Üniversitenin İdari ve Mali Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla ulaştırmaları gerekmektedir. Başvurular 8- 22 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

Sonuçların duyurulması

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın 2020 KPSS (B) grubu puan sıralamasıyla atanmaya hak kazanan adayların isim listesi, işe başlamaları için gerekli belgeler ve evrakların teslim edileceği yer ve zaman bilgisi başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 10 (on) iş günü içerisinde https://www.nevsehir.edu.tr web adresinden ilan edilecektir. Bu pozisyonlara ilişkin sonuçlar asil ve yedek olarak ilan edilecektir.

İlanın tam metni için tıklayın

Bir Yorum

  1. Sayın devlet büyüklerim lütfen duyun sesimizi kamu memur alımı için 35 yaş sınırına 1 veya 2 yaş daha ilave edilsin lisans mezunuyuz istihdam olamıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu