Abdullah Gül Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Abdullah Gül Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı Yapacak!
Abdullah Gül Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı Yapacak!

Abdullah Gül Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı

Abdullah Gül Üniversitesi kamu personeli alımı için ilana çıktı. Abdullah Gül Üniversitesi temizlik personeli alımı gerçekleştirecek. Abdullah Gül Üniversitesi 3 üniversite personeli alımı yapacağını Resmi Gazete aracılıyla kamuoyu ile paylaşıldı. Abdullah Gül Üniversitesi 3 memur alımı için tüm detaylar burada.

Abdullah Gül Üniversitesi Rektörlüğü bağlı birimlerinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4’üncü maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere; 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” gereği 2020 KPSS (B) grubunun ilgili puanının kendi arasında sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda toplam üç (3) sözleşmeli personel alınacaktır.

KPSS Şartı

Abdullah Gül Üniversitesi kamu personeli alımı ilanına başvuruda bulunmak için adayların 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak, lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93 ve ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 türünde geçerli en az altmış beş (65) puanı bulunması isteniyor. (Adayların KPSS puanının, başvurduğu pozisyonun KPSS puan türüne uygun olması gerekmektedir.)

Genel Şartlar

Ortaöğretim Kurumlarının (Lise) herhangi bir programından mezun olmak. Temizlik görevini devamlı yapmasına mani olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak. (Alınacak personel açık ve kapalı alanlardaki temizlik hizmetlerinde çalıştırılacaktır.) aranan diğer şartlardanır.

Başvurular

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Abdullah Gül Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 24.10.2022–07.11.2022 (23.59) tarihleri arasında alınacaktır.

Şahsen başvuru alınmayacak olup posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul
edilmeyecektir.

Adayların KPSS puanı, mezuniyet, adli sicil, askerlik ve kimliğine dair bilgiler e-Devlet üzerinden ilgili kurumların web servisleri aracılığı temin edileceğinden adaylardan başvuru aşamasında bu belgeler istenilmeyecektir. Adayların söz konusu bilgilerinde hata mevcut ise başvuru yapmadan önce ilgili kurumlardan gerekli güncelleme/düzeltmeleri yaptırmaları gerekmektedir.

Asıl olarak kazanan adaylardan istenecek belgeler ayrıca yayımlanacaktır. Mezuniyet bilgileri otomatik olarak gelmeyen adaylar başvuru güncel bilgilerini manuel olarak giriş yapıp, onaylı diploma örneği veya mezuniyet belgelerini pdf formatında e-Devlet üzerinden yükleyeceklerdir.

Abdullah Gül Üniversitesi Temizlik Personeli Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!