Kamu Personel AlımıMemur Alımı

Adalet Bakanlığı 12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Bakan Duyurdu!

Adalet Bakanlığı 12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Bakan Duyurdu!
Adalet Bakanlığı 12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı Yapacak! Bakan Duyurdu!

Adalet Bakanlığı 12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı

Bakanlıkların 2022 yılı için talep ettikleri bütçe tutarları ve personel ihtiyaçları TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda sıra ile görüşülüyor. Bugün TBMM’de Adalet Bakanlığının 2022 yılı için bütçe görüşmelerinde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül konuştu. Gül, Bakanlığın bütçesiyle ilgili olarak bilgileri paylaştığı esnada, Adalet Bakanlığına memur alım müjdesini de verdi

12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı Yapılacak

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, yeni yıl itibariyle tutuklamaya itirazlar asliye ceza mahkemeleri tarafından değerlendireceği bilgisini paylaşırken, 2022 yılında 12 bin 400 yardımcı personel alacaklarını açıkladı.

Alım sayısının artırılması için çalışmalar sürdürülecek

Ceza adaleti sisteminde kişi özgürlüğü ve güvenliği konusunda şimdiye kadar gerçekleştirilen yeniliklerden bahseden Gül, 2022 yılı için alınacak 12 bin 400 yardımcı personel için gerekli planlamaları yaptıklarını ve bu sayısının artırılması içinde gerekli tüm çalışmaları sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

Alım duyurusu yapıldığı anda sitemizde yer alacaktır

Adalet Bakanlığı 12 bin 400 yardımcı personel alımı şartları henüz belli olmadı. Adalet Bakanlığı 12 Bin 400 Kamu Personeli Alımı duyurusu yapıldığında detaylarıyla sitemizde yer alacaktır. Web uygulamamızı ve sitemizi takip ediniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu