Kamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli 10 Personel Alımı Yapıyor

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli 10 Personel Alımı İlanı

T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI İS SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL SEÇME SINAVI İLANI

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği (AB) tarafından ortaklaşa finanse edilen “Özellikle Madencilik Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP)” için görevlendirilmek üzere proje süresince tam zamanlı sözleşmeli personel istihdam edilecektir.

Proje ile, yeraltı kömür ve yeraltı metal maden işyerlerinde iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi, işyerlerinin İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi konusunda yönlendirilmesi ve işyerlerine yeni önleyici yaklaşımlar getirilmesi amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda, iş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinin görevlendirilmesi, arama-kurtarma eğitimlerinin alınması ve İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yönetim Sistemi entegrasyonu için seçilecek 70 işyerine 24 ay süresince finansal destek ve iş sağlığı ve güvenliği alanında teknik rehberlik sağlanacaktır. Anılan işlerin yürütümünde görev almak üzere 8 mühendis ve 2 proje asistanı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nda Avrupa Birliği Projesi kapsamında tam zamanlı sözleşmeli personel olarak istihdam edilecektir. Alım yapılacak pozisyonlara ilişkin hususlara aşağıda yer verilmiştir.

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli 10 Personel Alımı Detayları
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sözleşmeli 10 Personel Alımı Detayları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 10 Personel Alımı İlanının tam metni için tıklayınız.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

2 Yorum

  1. Makina teknikeriyim bilgisayar geçerim var iş aile ve çalışma ve sosyal hız. Bakanlığına

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu