Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete ‘de yayımlanan alım ilanına göre kamu üniversiteleri arasında yer alan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Sağlık Teknikeri, Güvenlik görevlisi ve Destek personeli pozisyonlarına toplamda 36 memur alımı yapacak.

Alım ilanında belirlenen şartları taşıyan adaylar başvurularını 12 Ağustos 2022 tarihine kadar  Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı’na istenen belgeler ile birlikte şahsen yada posta yoluyla yapabilecek.

Başvuru adresi : Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA

 

 • 2020 KPSS (B) Grubu Sınav Sonuç Belgesi
 •  Başvuru Formu, (Fotoğraflı ve Islak İmzalı)-(Üniversite Web Sayfasından Temin Edilecektir.)
 • Diploma veya Mezuniyet Belgesi, Aslı veya Noter Onaylısı, (Sorgulama Kodu Net ve Okunur Olan e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir.)
 • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, (Net ve Okunur Olmalıdır.)
 • Fotoğraf (2 Adet), (Son 6 Ay İçinde Çekilmiş Olmalıdır.)
 • Askerlik Durum Belgesi, (Erkekler Adaylar İçin), (Sorgulama Kodu Net ve Okunur Olan e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir.)
 • Barkotlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi (Sorgulama Kodu Net ve Okunur Olan e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir.)
 • Deneyim İstenen Pozisyonlar İçin Mezuniyetinden Sonra Çalıştığına Dair Belge. (Çalışılan Kurumun Antetli Kâğıdında Kaşeli, Islak İmzalı ve Çalıştığı Unvan Belirtilmelidir. Barkotlu SGK Tescil ve Hizmet Dökümündeki Meslek Kodu ile Çalışma Belgesindeki Meslek Kodları Aynı Olmalıdır.)
 • Adli Sicil Kaydı, (Sorgulama Kodu Net ve Okunur Olan e-Devlet Üzerinden Alınan Belge Kabul Edilecektir.)
 • Başvurulacak unvandaki aranılan nitelikler bölümündeki belgeler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı İlanı 

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak! Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak! Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak! Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak! Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı Yapacak!
Başvuru Şartları Aşağıdaki Gibidir

 1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 2. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 40’ıncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak,
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 4. Resmî Gazete’de yayımlanan “Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Kanunu” gereğince arşiv araştırmasının/güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması
 5. Yapılacak görev gereği kampüs dışında, mesai saatleri dışında ve hafta sonları çalışmaya herhangi bir engeli olmamak
 6. Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartlar aranır
 7. Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 36 Memur Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu