Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak!

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak!
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak!

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi kendi birimlerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlarda en az lise mezunu 45 memur alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan resmi alım ilanına göre alımlar KPSS puan sıralamasına göre yapılacak.

Başvurular ne zaman ve nasıl yapılacak ?

Adaylar başvurularını 27 Aralık – 10 Ocak 2022 tarihleri arasında https://basvuru.asbu.edu.tr adresinden online (çevrimiçi) olarak yapabileceklerdir. Posta ile ya da şahsen yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatları işleme alınmayacaktır.

Kadro dağılımı ve aranan nitelikler aşağıdaki gibidir. 

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak! Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak! Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak! Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı Yapacak!

Adaylardan istenen genel şartlar ;

1. Türk vatandaşı olmak.
2. 01.01.2022 tarihi itibariyle 35 (otuz beş) yaşını doldurmamış olmak. (01.01.1987 ve sonraki tarihlerde doğanlar başvurabileceklerdir.)
3. Koruma ve Güvenlik Görevlisi pozisyonu başvuracaklar için herhangi bir sağlık kuruluşundan boy ve kiloyu gösterir belge ile belgelemek (Erkek aday için; çıplak ayak ile ölçülen boyunun 167 cm den kısa olmaması. Kilo alt sınırı 58 kg az, 78 kg çok olmamak. Kadın aday için; çıplak ayak ile ölçülen boyunun 162 cm den kısa olmaması. Kilo alt sınırı 54 kg az, 73 kg çok olmamak )
4. Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
5. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 48.maddesinin 7.fıkrası uyarınca “53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak” şartını gösterir tam teşekküllü bir sağlık kuruluşundan aldığı sağlık raporu.
6. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
7. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
8. Türk Ceza Kanunu’nun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzenin işleyişine karşı suçlar (…)(1) zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.
9. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak.
10. Yönetici tarafından belirlenecek saatlerde görev yapma (gece dahil) şartını kabul etmek, vardiyalı çalışmasına engel durumu bulunmamak.
11. Adaylarla hizmet sözleşmesi yapılacak olup, sözleşmede belirtilen şartları yerine getirmeyen adayların sözleşmeleri 1 (bir) ay içerisinde feshedilecektir.

Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi En Az Lise Mezunu 45 Memur Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu