Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 140 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 140 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 140 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 140 Sözleşmeli Personel Alımı

Aydın Adnan Menderes sözleşmeli personel alımı ilanı duyuru. Kamu ilan platformu üzerinden yayımlanan duyuruya göre  Aydın Adnan Menderes Üniversitesi kendisine bağlı birimlerde sözleşmeli personel pozisyonunda çalıştırmak üzere farklı mesleklerden toplamda 140 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Kadro Dağılımı

Üniversite tarafından yayımlanan ilana göre; 50 Hemşire, 1 Biyolog, 1 Laborant, 10 Sağlık Teknikeri, 6 Röntgen Teknisyeni, 9 Büro Personeli, 20 Güvenlik, 43 Destek Personeli olmak üzere toplam 140 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

Yayımlanan sözleşmeli personel alımı için adaylar başvurularını 18 Temmuz – 1 Ağustos 2022 tarihleri arasında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası Zemin Kat Sözleşmeli Personel Başvuru Ofisine şahsen yapabilecekler.

Posta yolu ile gönderilen başvurular geçersiz sayılacağı için işleme alınmayacak ve işleme alınmayan başvurular ile ilgili adaylara ayrıca bilgilendirme yapılmayacaktır.

İlan edilen pozisyonlara başvuru yapacak adayların lise, önlisans ve lisans mezunu olmaları şartı aranacak. Adaylarda başvuru yaptıkları pozisyona göre lise, önlisans yada lisans mezunu olması durumu istenecek olup, 2020 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubu sınavlarından Lisans mezunları için KPSS/P3, Önlisans mezunları için KPSS/P93 ve Ortaöğretim (Lise) mezunları için KPSS/P94 puanı esas alınacak ve en az 55 puana sahip olmaları şartı isteniyor.
Başvuru Genel Şartları 

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin (A) bendinde belirtilen şartları taşımak,
  • İlan başvuru tarihinin son günü itibarıyla en az 18 yaşını tamamlamış olmak,
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesi gereğince, “Sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler” hükmüne uygun olmak,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak,
  • Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi bünyesindeki pozisyonlar için 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mâni olmamak,
  • Vardiyalı çalışmaya engel durumu bulunmamak,
  •  Başvuru yapılan pozisyonlara ilişkin ilan niteliklerinde istenilen sertifika ve deneyim belgelerini ibraz etmek
  • Terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulunca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı olmaları nedeniyle KHK ile kamu görevinden çıkarılanlar başvuruda bulunamazlar.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 140 Sözleşmeli Personel Alımı ilanının detaylarına ulaşmak için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu