Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak!

Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak!
Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak!

Belediye ve Üniversite 24 Memur Alımı

İstanbul İli Esenler Belediye Başkanlığı ve Türk-Alman Üniversitesi toplamda 24 memur alımı için duyuru yayımladı. İstanbul İli Esenler Belediye Başkanlığı kendi bünyesinde görevlendirmek üzere 15 Zabıta memuru, Türk-Alman Üniversitesi ise Mühendis,Tekniker ve Teknisyen unvanlarında 9 memur alımı için resmi gazete’de ilan yayımladı.

İstanbul İli Esenler Belediye Başkanlığı 15 Zabıta Memuru alımı 

Belediyeler ihtiyaçların doğrultusunda personel alımlarına devam ediyor.İstanbul Esenler Belediyesi kadrolu 15 zabıta memuru alımı için ilan yayımladı. Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere kadrolu 15 Zabıta memuru alımı yapılacak.

Zabıta memuru başvuruları ne zaman ve nasıl yapılacak?

Adaylar başvurularını 10 – 14 Ocak 2022 tarihleri arasında Birlik Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No: 6-8 Esenler /İstanbul adresinde Esenler Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen yapabilecektir. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KPSS şartı ve taban puan uygulaması var mı ? 

Adaylardan KPSS P3 puan türünde en az 70 puan alma koşulu bulunuyor.

Kadro dağılımı, sayısı ve KPSS bilgileri aşağıdaki gibidir.

Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak!

İstanbul İli Esenler Belediye Başkanlığı 15 Zabıta Memuru alımı İlanı Detayları için TIKLAYIN

 

Türk-Alman Üniversitesi 9 memur alımı ilanı
Türk-Alman Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurdu.Üniversite Mühendis,Tekniker ve Teknisyen unvanlarında KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla  9 memur alımı için resmi gazete’de ilan yayımladı.
Başvuruları Ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak

İlanda belirtilen genel ve özel şartları taşıyan adaylar 24 Kasım – 8 Aralık 2021 tarihleri arasında Türk-Alman Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı internet sayfası www.pdb.tau.edu.tr de ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar ilan edilen unvanlardan sadece birine başvuru yapabilirler.
KPSS şartı bulunuyor mu?
Belirtilen unvanlara alımlar KPSS P3- p93 ve p94 puanları baz alınarak yapılacak. Başvuru için herhangi bir taban puan şartı istenmiyor.
Kadron dağılımı aşağıdaki gibidir
Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak! Belediye Ve Üniversite 24 Memur Alımı Yapacak!
Türk-Alman Üniversitesi 9 memur alımı ilanı detaylatrı İçin TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu