Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Devlet Üniversiteleri 752 Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Devam Ediyor!

Devlet Üniversiteleri 752 Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Devam Ediyor!
Devlet Üniversiteleri 752 Memur Alımı Yapıyor! Başvurular Devam Ediyor!

Devlet Üniversiteleri 752 Memur Alımı

Devlet Üniversiteleri memur alımı ilanı duyurdu. Geçtiğimiz 9 farklı devlet üniversitesi kendi bünyesinde buluna çeşitli birimlerde istihdam etmek üzere toplamda 752 memur alımı için Resmi Gazete üzerinden duyuru yayımladı.

Başvurular devam ediyor

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan farklı mesleklerden toplamda 752 memur alımı için başvurular devam ediyor. Her ilanının başvuru süreci yayımlandığı güne göre değişmekle birlikte 24 Haziran’a kadar başvurular devam edecektir. Bizlerde oisbuis.com ekibi olarak 9 devlet üniversitesi tarafından yayımlanan toplama 752 memur alımı yapılacak ilanları tek sayfada topladık.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 271 Kamu Personeli Alımı

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi kamu personeli alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete üzerinden yayımlanan alım ilanına göre kamu üniversiteleri arasında yer alan ve Tekirdağ’da bulunan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi bünyesinde bulunan birimlerde çalıştırmak üzere 271 kamu personeli alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

Kocaeli Üniversitesi Lise Önlisans Lisans 110 Memur Alımı

Kocaeli Üniversitesi memur alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Kocaeli Üniversitesi lise önlisans ve lisans mezunları arasından farklı mesleklerden toplamda 110 memur alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN.

Trabzon Üniversitesi Lise Önlisans Lisans Mezunu 25 Sözleşmeli Personel Alımı

Trabzon Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı duyurdu. Kamu kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ilana göre Trabzon Üniversitesi bünyesinde çeşitli mesleklerde istihdam etmek üzere lise, önlisans ve lisans mezunu toplamda 25 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. İlanının detayları için TIKLAYIN.
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi KPSS Taban Puansız 61 Memur Alımı

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Memur Alımı ilanı duyurdu. Yayımlanan ilana göre Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi kendisine bağlı birimlerde istihdam edilmek üzere farklı mesleklerden toplamda 61 memur alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN.

İstanbul Teknik Üniversitesi 85 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı

İstanbul Teknik Üniversitesi kamu personeli alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde farklı pozisyonlarda görevlendirmek üzere toplamda 85 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı yapacak. İlanının detayları için TIKLAYIN.
Muş Alparslan  Üniversite KPSS 50 Puanla 18 Memur Alımı

Muş Alparslan Üniversitesi memur alımı ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Muş Alparslan Üniversitesi  KPSS 50 puan şartıyla Destek Personeli ve Güvenlik görevlisi pozisyonlarında çalıştırmak üzere 18 memur alımı yapacağını duyurdu. İlanının detayları için TIKLAYIN.

Gaziantep Üniversitesi 42 Hemşire Büro ve Destek Personeli Alımı

Gaziantep Üniversitesi Hemşire, Büro ve Destek Personeli alımı ilanı yayımladı. 06 Haziran 2022 Tarihli ve 31858 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Devlet Üniversitesi olan Gaziantep Üniversitesi bünyesinde bulunan Üniversite hastanesinde görevlendirmek üzere Hemşire, Büro ve Destek Personeli pozisyonlarına toplamda 42 personel alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.
Afyon Kocatepe Üniversitesi KPSS 50 Puanla 47 Memur Alımı

Devlet Üniversitesi olan Afyon Kocatepe Üniversitesi memur alım ilanı yayımladı. Resmi Gazete’de yayımlanan alım ilanına göre Afyon Kocatepe Üniversitesi birçok farklı meslekte 47 memur alımı yapacağını duyurdu. İlanının detayları için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi KPSS Taban Puansız 93 Kamu Personeli Alımı

Ege Üniversitesi kamu personeli alım ilanı yayımladı. Resmi gazete’de yayımlanan alım ilanına göre İzmir’de bulunan Ege Üniversitesi hastanesi kendi bünyesinde farklı mesleklerde istihdam etmek üzere 93 kamu personeli alımı yapacak. İlanın detayları için TIKLAYIN.

 

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu