Kamu Personel AlımıMemur Alımı

DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak!
DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı

Kamu kurumlarından personel alım ilanları devam ederken, Devlet Su İşleri’de farklı şehirlerde görevlendirmek üzere toplamda 70 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu.

Alımlar KPSS P3 ve uygulama sınavı ile olacak

Yayımlanan alım ilanına göre 70 adet mühendis kadrosuna KPSS P3 puanı baz alınarak adaylar uygulama sınavına çağrılacak.Başvuru yapmak isteyen adaylardan KPSS P3 puan türünde en az 70 puan alma şartı aranıyor.

Hangi bölümlerden alım yapılacak?

İnşaat Mühendisi,Elektrik , Elektronik Mühendisi, Makine Mühendisi, Meteroloji Mühendisi, Harita Mühendisi, Jeofizik Mühendisi, Ziraat Mühendisi, Jeoloji, Hidrojeoloji mühendisi, Bilgisayar Mühendisi ve Orman Mühendisi alanlarına alım yapılacak

Başvuru şekli ve zamanı ;

Adaylar başvurularını 17- 28 Ocak 2022 tarihileri arasında online ortamda yapacaklar. Şahsen yada posta ile yapılan başvuruları kabul edilemeyecek.

Başvuru adresi : https://personelalimi.dsi.gov.tr/BasvuruGiris.aspx

DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak! DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı Yapacak!

 

Uygulama sınav ve tarihi;

Uygulamalı sınava davet edilecek adayların bilgileri 7 Şubat 2022 tarihinde www.dsi.gov.tr adresinde ilan edilecek.

DSİ KPSS P3 ile 70 Kamu Personeli Alımı ilanı detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu