Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!
Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!

Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!
Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!

Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı

Fırat Üniversitesi 198 personel alımı duyurusunu yayımladı. Beklenen duyuru Fırat Üniversitesi personel alımı haberi ile geldi. Farklı kadrolarda 198 personel Fırat Üniversitesi bünyesine alınacak. Fırat Üniversitesi 198 personel alımı için başvuru şartları belirlendi. Fırat Üniversitesi farklı kadrolarda 198 personel alımı ilanı için tüm detaylar bu haberde. İşte Fırat Üniversitesi personel alımı ilanı detayları…

657 sayılı Kanunun 4/B maddesi uyarınca, Üniversitemiz birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle Sözleşmeli Personel alınacak olup, ilgililerin ücretleri özel bütçeden karşılanacaktır.

Kadro Dağılımı

Fırat Üniversitesi 198 personel alımı duyurusu yayımlanınca kadro dağılımı merak konusu oldu. O İş Bu İş Fırat Üniversitesi 198 personel alımı kadro dağılımı hakkında sade anlaşılır bir tablo hazırladı. İşte Fırat Üniversitesi 198 personel alımı kadro dağılımı detayları.

Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak! Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı Yapacak!
Başvuru Tarihleri

Başvurular 30 Ocak – 13 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Başvurular http://personelilan.firat.edu.tr/ online başvuru sistemi üzerinden yapılacaktır. Adayların http://personelilan.firat.edu.tr/ adresinden üye girişi yaparak, tercih edecekleri pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Sistemde başvuru işlemi tamamlanmayan başvurular geçersiz sayılacaktır.

Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM web servisleri aracılığı ile alınacak olup, tercih edilen pozisyonda belirlenen KPSS puan türü ve yılı ile uygun olmaması durumunda başvuru işlemi gerçekleşmeyecektir.

Yerleştirme işlemlerinde, ortaöğretim mezunları için 2022/KPSS P94, ön lisans mezunları için 2022/KPSS P93 ve lisans mezunları için 2022/KPSS P3 puan türüne bakılarak değerlendirme yapılacaktır.

Adayların puanlarının eşit olması halinde mezuniyet tarihi önce olan, bunun da eşit olması halinde yaşı büyük olan adaya öncelik tanınacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evrakların teslim edileceği yer ve zaman, başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 15 gün içerisinde www.firat.edu.tr web adresinde ilan edilecektir.

Fırat Üniversitesi 198 Personel Alımı kılavuzu için tıklayın.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

O İş Bu İş ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!