Kamu Personel AlımıSözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi 206 Sağlık Personeli Alımı Yapacak!

Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğünden: DÜZELTME İLANI

23.11.2020 tarih ve 31313 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan 4/B Sözleşmeli Personel Alım ilanımız aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir.

SEHVEN YAYIMLANAN

Gaziantep Üniversitesi 206 Sağlık Personeli Alımı Düzeltme İlanı

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 206 Sağlık Personeli alımı yapacağını duyurdu. Hemşire unvanına başvuru yapmak için 2020 KPSS puanı esas alınırken, diğer unvanlar için 2018 KPSS puanı esas alınacaktır.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

Gaziantep Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 206 sağlık personeli alımı yapılacaktır. Yapılacak alımla ilgili detaylar belli oldu. İşte, alım yapılacak kadrolar:

 1. Hemşire 180 Kişi,
 2. Sağlık Teknikeri 25 Kişi,
 3. Odyometrist 1 kişi alım yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı Olmak,
 • Kamu haklarından mahrum olmamak,
 • Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmiş ve muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya erteletmiş olmak,
 • 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyda görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl sağlığı bulunmama şartları aranacaktır.

Başvuru Esnasında İstenilen Belgeler

 • Online Başvuru Formu,
 • İş Talep Başvuru Formu,
 • Öğrenim Belgesi,
 • Deneyim Belgesi veya Sertifika

Başvuru Şekli ve Zamanı

Başvurular 15 gün içerisinde basvuru.gantep.edu.tr adresi üzerinden online olarak yapılacaktır. Şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

“Adaylar öncelikle basvuru.gantep.edu.tr adresinde yer alan online başvuru bilgilerini doldurduktan sonra ilgili sayfada ulaşılabilecek İş Talep Başvuru Formunu bilgisayar ortamında doldurarak ilgili alana yükleyecektir. Daha sonra ise istenilen belgeleri ilgili alanlara yükleyip, kaydet düğmesine basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır. “

İlanla İlgili Detaylı Bilgi Edinmek İçin TIKLAYINIZ.

DUYURU: KAMU PERSONEL ALIMLARI, İŞÇİ ALIMLARI, BELEDİYE PERSONEL ALIMLARI, MEMUR ALIMLARI, BANKA PERSONEL ALIMLARI VE KAMU İŞ İLANLARINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu