Kamu Personel AlımıMemur AlımıSözleşmeli Personel Alımı

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı Yapacak!

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı Yapacak!
GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı Yapacak!

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı memur alım ilanı duyurdu. Gelir İdaresi Başkanlığı yayımladığı alım ilanıyla birlikte merkez teşkilatında yüksek maaşla görevlendirmek üzere 70 Bilişim Personeli alımı yapacak.

Yüksek maaşla personel alımı 

GİB tarafından yayımlanan memur alım ilanına göre iş alınacak adaylara Sözleşmeli tavan ücret tutarının 5 katına kadar maaş ödemesi yapılacak.

Alımlar sözlü sınav ile olacak

GİB yüksek maaşla personel alımı sözlü sınav ile olacak. Sözlü sınav 18 – 29 Temmuz 2022 tarihleri arasında Ankara’da yapılacaktır.
Başvurular ne zaman yapılacak ? 

Başvurular 13 Haziran 2022 Pazartesi günü başlayıp, 24 Haziran 2022 Cuma günü saat 17.30’da sona erecektir. Başvurular, e-Devlet üzerinden Gelir İdaresi Başkanlığı – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım veya Kariyer Kapısı (https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr) adresinden, elektronik ortamda alınacaktır.

Genel Şartlar Neler ?

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,
  • Başvurulan sözleşmeli personel pozisyonuna ilişkin olarak, Tablo-1’de belirtilen sürede tecrübe sahibi olmak ve bunu belgelemek,
  • Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme, temsil, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma, hızlı öğrenme ve kendini geliştirme, analitik düşünebilme, takım çalışmasına yatkın olma ve iletişim becerisi yüksek olma, yoğun ve stresli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye (dokümantasyon) önem vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak,
  • Süresi içinde başvuru yapmış olmak
Kadro Dağılımı 

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı Yapacak!

GİB Yüksek Maaşla 70 Memur Alımı ilanının detayları için TIKLAYIN

Google News

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu